fbpx
 

19 Nisan Astro Rapor

19 Nisan ⭐️ ☾♋︎

Günaydınlar sevimli verimli bereketli bir gün diliyorum; yepyeni bir haftaya ayın yengeç burcundaki yolculuğuyla merhaba diyoruz.

(Makalem 12 burç için geçerli olup, günün ruh halini simgelemektedir.)

Yukarısı aynen aşağısı gibidir.

Acıyıda, kederide neşeyi de hissetmek sorun değildir.

19 Nisan Astro Rapor

Ay bugün kendi yuvasına iniyor, kozmosun annesi ve bilgelik koruyucusu Yengeçte seyir halinde.

Evrenin besleyicisi olan Yengeç Burcu, duygularımızı anlamamızı, sezgilerime inanmamızı, hissettiğimiz her bir duygunun değerli olduğunu ve kendimize ifade özgürlüğü sağlama bilgeliğini yansıtır.

 

Bugün önemli bir gün yıldızlar bugün bizi hayat karşısında farklı alanlarla ilgilenmeye davet ediyor.

Güneş ve Merkür bugün Boğa Burcuna taşınarak bize önümüzdeki bir ay süresince biraz yavaşlamaya ve sakinleşmeye hayata sükuneti davet etmemize izin veriyor!

Yengeç burcunda transit eden ay;

bugün emniyette olma hissini vurguluyor, sezgileri güçlendiriyor rüyaların gerçekleşmesini sağlıyor güne biraz rüya gibi romantizm katıyor.

Gece saatlerinde Ay ve Plüton arasındaki sert bir etkileşim gerçekleşecek; bizi hassas hissettirebilir – özellikle de eski yaralar veya travmalar yaşanan acı deneyimler hortlayabilir. Biraz yalnız kalman gerekiyorsa, bu akşam kapanmana izni ver.

Bugün kendinizi sevmeyi ve beslemeyi unutmayın, olabildiğince iyimser kalın ve yalnızca size olumlu etkisi olan insanlarla etkileşim kurun.

Sevgilerimle

Astrolog Yazar

Sezen Tatlı