fbpx
 

Kristal Taş Ve Tütsüler

Pembe Kuvars Taşı

Pembe kuvars taşı Hakkında:

pembe kuvars taşı, romantik aşkın en özlü taşı olarak kabul edilir. Kalbi iyileştirmek ve güvenini uyandırmak, gül kuvarsının yatıştırıcı titreşimlerinde bulunan birçok armağandan biridir. Duygular için bir merhem görevi görür, onları sakinleştirir ve aura alanınızı temizler. Pembe kuvars, sevginin kucaklanmasında umut ve inancın yeniden doğmasına izin verirken, stres ve gerginliğin, korku ve şüphenin, öfkenin ve kızgınlığın serbest bırakılmasına yardımcı olur.

pembe kuvars taşı, sadece kalp çakrasını harekete geçirmekle kalmaz, aynı zamanda sizi çevreleyen dünyanın kalbinin kucağında bulunan daha derin bir sevgi bağlantısına açar. Taç çakrayı, üçüncü göz çakrasını ve boğaz çakrasını uyardığı ve onları kalp ile uyumlu hale getirdiği bilinmektedir. Aslında tüm çakralar, gül kuvarsının etkisinden akan sevgi enerjisinin bolluğundan yararlanır. Kalp çakrasını harekete geçirmek için gül kuvarsını kullandığınızda, kalbinize zarar veren geçmiş yaraların iyileşmesinde tüm duygusal bedeninize yardımcı olduğunu göreceksiniz. Dahası, gül kuvars, hayatınızda daha fazla şefkat yaratmanıza yardımcı olabilir.

Ada çayı ve buhurla özel olarak hazırlanmış iki adet Tütsü.

 Sezence Astroloji tütsüleri Evinizi, işyerinizi ve enerji alanınızı arındırmak, meditasyon ve ritüellerinizde pozitif alan oluşturmak için kullanılır.

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/09/20200917_101058.jpg

Kaplan Gözü Kristal Taşı

KAPLANIN GÖZÜ

Kaplanın Gözü Kristal Taşı, Güneş’ten etkilenen ve canlılık, pratiklik ve fiziksel hareketlerden biri olan bir taştır. Fiziksel enerjinizi ve dayanıklılığınızı artırmak için bir taştır. Kaplanın gözü, kendinizi içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun topraklanmış ve merkezlenmiş kalarak yaşamınızın ihtiyaçlarına ve zorluklarına yanıt olarak etkili eylemlerde bulunmanıza yardımcı olur. enerji depoları kaplanın gözüyle hafifçe doldurulur. 

Zihni uyandıran ve mantığı keskinleştiren bir zihinsel netlik taşıdır. Altın kaplanın gözü, koşulsuz sevgi ve şefkat ile nüfuz eden daha derin bir meditasyon durumuna geçmenize yardımcı olabilir. Bu durumdan döndüğünüzde, herkesin en yüksek hayrı için iradenizle harekete geçme yönüyle canlanmış hissedebilirsiniz.

Kaplanın gözü bir denge taşıdır, enerjisi fiziksel canlılığı destekleyerek iradenizi ve önünüzdeki her şeyle yüzleşme cesaretinizi güçlendirmeye yardımcı olur.

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/09/Screenshot_20200917-131109_Instagram.jpg

Güneş Taşı

Güneş Taşı

KİŞİSEL GÜÇ, ÖZGÜRLÜK, GENİŞLEYEN BİLİNÇ, ÖZVERİLİ OLMA, BOLLUK, ÖFKE KONTROLÜ, DÖNÜŞÜM İÇİN

Güneş Taşı, kişisel güç, özgürlük ve genişleyen bilinç için inanılmaz derecede enerjik bir taştır. Bu taş, size başkalarına hizmet ederken size verilen beceri ve yetenekleri kullanmayı öğretmekle ilgilidir. Aynı zamanda, realitenizi tezahür ettirmek için harekete geçmenize yardımcı olan bir bolluk taşıdır. Ek olarak, sunstone, öfkeyi daha yararlı enerjiye dönüştürmeye yardımcı olan ve duygusal kalıplarınızın sıklığını artırmaya yardımcı olan enerjik bedenlerin uyarılmasıyla bilinir.

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/09/gunes-tatsi.jpg

Yeşim Taşı

Yeşim Taşı

BOLLUK, PARA, ŞİFA, ŞANS, KALP

Güzel hakiki yeşim taşlarıyla refah ve bereket çağırın.

Sezgisel kaynaklar, yeşim taşının hem duygusal hem de fiziksel olarak çeşitli kendi kendini iyileştirme türlerine yardımcı olabileceğini söylüyor. Kalp ile ilişkilidir ve aynı zamanda kişinin refah ve bolluk bulmasına yardımcı olduğuna inanılır.