fbpx
 

Akrep Burcunda Süper Dolunay

Akrep Burcunda Süper Dolunay

Selamlar sevgili okurlarım sizlerle burada buluşmaktan müthiş bir mutluluk duyduğumu belirtmek isterim, önümüzde Akrep Burcunda Süper Dolunay var ve bizleri nasıl etkileyecek daha öncede birçok makalede durumu değerlendirdim şimdi yine farklı bir pencereden ele alalım.

Süper Dolunay’da şüphesiz en çok etkiyi Akrep, Boğa, Aslan, Kova burçları hissedecek ( ay, güneş, yükselen, merkür, venüs) bu burçlarda 2- 12 derece yerleşimi olanlar çok daha derin deneyimleyecek.

22 Nisan – 7 Mayıs arasında doğan Boğalar

25 Ekim – 4 Kasım arası doğan Akrepler

25 Temmuz – 4 Ağustos arasında doğan Aslanlar

22 Ocak – 1 Şubat Arası doğan Kovalar, en derin sırlarımızı ve kırılganlıklarımızı gün ışığına çıkaracak, gerçekle yüzleşmemize ve gücümüzü elimize yeniden geçirmemize yardımcı olacak.

 

Bu zorlu süper dolunay dünyamızı da yerinden sallayacak…

Astrolojide Dolunaylar bizim için kuytuda kalan durumları aydınlatmaya meyillidir, ancak Akrep mahremiyete değer veren bir semboliktir, bu nedenle şu anda duygusal yoğunluğumuz nirvanaya ulaşabilir ve dış dünyayla paylaşmaya meyilli olmayabiliriz.

Birçoğumuz için, Akrep Dolunayı, bir dönüm noktasında olma hissi yaratacak.

işi bırakma, yeni bir yere geçme, bir sözleşmeyi değiştirme, bir ilişkiyi bitirme veya bir iş başlatma kararı bu anda ortaya çıkabilir.
Ve mevcut yaşam durumunuzda sizde rahatsızlık ve gerginlik yaratan durumlar varsa, bu astrolojik geçiş ani ve önemli karar almanızı zorlayabilir.
Sevgilerimle
Astrolog Yazar
Sezen Tatlı