fbpx
 

Boğa Burcunda Yeni Ay

Boğa Burcunda Yeni Ay

Bugün Ay Güneş İle buluşacak. Yeni Aylar bize, büyümemize artık yardımcı olmayan şeylerden uzak, ileriye doğru bir yol oluşturma fırsatı sunuyor. Niyetler belirleyerek, frekansımızı değiştiririz ve yeni bir bakış açısı geliştirip, yeni bir varoluş biçimi ve yaşamımızda yeni bir vizyonunu yaratmak için gereken enerjileri çekeriz.

Yıldızlar bu süreçte;  bize kendi dünyamızda güvende olduğumuzu hissetmenin ve öz değerimizin, pozitif titreşimler de dahil olmak üzere tüm formlarda bolluk yaratma yeteneğimizle doğrudan ilişkili olduğunu öğretir.

Siz kendinizi yterince güvende hissettiğinizde bolluk size akacaktır.

Peki kendimi nasıl güvende hissederim aslında bir çoğumuz yaşadığımız travmalar sonrası hayata şartlara ve insanlara güvenmek ile ilgili sorunlar yaşar fark ederiz yada etmeyiz bilinç altımızda sağlam bir güven problemi vardır bu tür problemleri yaşayanları Gel’e davet ediyorum bu problemi rahatlıkla aşabileceğiniz özel çalışmalar hazırladım sizlere kitabımın içerisinde buna geniş bir yelpazede yer verdim bu çalışmaları 7 ay düzenli yapmanızı istiyorum sadece biraz zaman gerekli bazı şeyleri iyileştirmeye hepsi bu…

Değerinizi hissetmek için biraz zaman harcayın ve her yeni güne başlarken niyet ile başlayın ve bu niyeti yaşamaya layık olup olmadığınızı sorgulayın.

Öz değerinizi ve içsel güveninizi neyin artırdığını hissedin ve bunu günlük bir uygulama haline getirin, ne düşününce yada ne yapınca kendinizi güvende hissedersiniz sizi en iyi si tanırsınız zaten sorunuzun cevabını biliyorsunuz hatırlayın.

Boğa Burcunda Yeni ay

Yıldızlar size istediğiniz şeyi inşa etmek için sağlam bir temel yaratma gücü vermek için buradalar.

Yeni ayın sembolize ettiği durumlara baktığımızda; hem duygusal hem de fiziksel olarak istikrar arıyoruz.

Önümüzdeki altı ay içinde kendiniz için nasıl bir sağlam temelli bir şeyler yaratmak istiyorsunuz?

Köklerinizin güçlenebilmesi daha fazla istikrar maddi ve manevi güven inşa edebilmek için niyetlerinizi açık ve sade bir dille yapın, ardından çabalarınızın 19 Kasım’daki güçlü ve köklü değişimi beraberinde getiren Boğa Burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulmasının altında sonuç verdiğini izleyin.

Boğa burcundaki bu Yeni Ay, Kasım ayında  gerçekleşecek güçlü bir tutulmaya bağlı olduğu için bizler adına çok özel.

Bu yeni ay, size gerçek huzuru getirmeye yardımcı olacak sadeliğin güzelliğinin tadını çıkarma zamanıdır.

Anı yaşayın ve gerçek karmaşık olmayan bağlantılar kurabileceğiniz insanları bulun.

 

Sabit bir gelir kaynağı bulmak, size kendinizi güvende hissettirecek hamleler yapın bu  özerklik bulmanıza yardımcı olacaktır.

 

Boğa burcunda güvenlik arayışı, hayatınızda somut olarak ne istediğinizi tezahür ettirmek için güçlü bir ifadedir ve şimdi planlamaya başlarsanız, ay tutulması size maddi ve manevi olarak büyük bir fırsat sunarak bu arenadaki hayatınızı değiştirebilir.

Para herşey değildir ama hiçbir şey de değildir büyük oranda özgürlük sağlar, ancak düşüncelerinizi tüketmediğinden sizi kendine kul etmediğinden emin olun, para bir araçtır bunun farkına vararak eyleme geçin.

Sözün kısası bu süreçte kendimizi maddi ve manevi anlamda güvende hissetmek isteyip, birikim yapma, sağlıklı yatırımlarda bulunmak isteyeceğiz  ve şimdi ilgilendiğiniz durumların ve ektiğiniz tohumların Kasım ayında meyvesini toplamaya başlayacağınızı hatırlatmak isterim.

 

Sevgilerimle

Astrolog Yazar

Sezen Tatlı