fbpx
 

Ocak Ayı Kozmik Olaylar

Siz sevgili okurlarıma Ocak ayının enerjilerini sundum, ay boyunca size rehberlik etmek için.

İşte Ocak 2021 için önemli kozmik olaylar:

2021 yılı

Yeni Yılınız mutlu olsun! Bugün, yıl için yeni bir numeroloji kodu başlıyor. 2021, yaratıcılığı, macerayı ve özgürlüğü ifade eden 5 numaralı bir yıldır. Aynı zamanda 5 elemente bağlanır – toprak, hava, ateş, rüzgar, su ve ruh / eter.

Yeni yıl kararları belirlemekten hoşlanıyorsanız, tüm bu unsurlarla denge oluşturmanın yollarını düşünmeye çalışın. Örneğin ateş, tutkumuz ve yaratıcı fikirlerimizdir; dünya, yaratıcı çabalarımızın üzerine inşa etme yeteneğidir, hava zihinsel durumumuzla ilgilidir, su duygusal durumumuzla ilgilidir ve ruh, bütünü yaratmak için birleştirilen dört unsurdur.

7 Ocak – Mars Boğa Burcunda Transitine Başlıyor

Mars, Haziran 2020’den beri Koç burcunda geziniyordu  , ancak şimdi Boğa burcuna giriyor. Mars retrosuyla beraber, normalden daha fazla Koç burcundaki ekstra uzun kalışını deneyimledik.

Mars Koç burcundayken öğrenecek çok şeyimiz oldu 2020 ortasından sonlarına kadar aktif olan herhangi bir gecikme veya çatışmanın şimdi sona erdiğini görebiliriz.  Şimdi devam etme zamanı, Mars Boğa burcundayken, ekonomi, finans, birikim ve yatırımlarımız üzerinde enerji sarf edeceğimizi vurgulamakta…

13 Ocak – Oğlak Yeni Ayı

Bu Yeni Ay’ın bazı ilginç enerjileri var. 23 derece Oğlak burcuna düşüyor, bu da Plüton’unun kavuşumuyla aynı derecede…

Ocak 2020’de bu zamandan kalan bazı eski yaralar tetiklenebilir, hatta pandemi veya hükümet kısıtlamalarıyla ilgili yeni bilgiler veya görüşler alabiliriz.

Bu Yeni Ay bu enerjisiyle, Olayları yeni bir ışıkta görmeye başlayabiliriz veya belki de bazı yeni bilgi filtreleri, olayları yeni bir şekilde görmemiz için bize rehberlik eder. Bu Yeni Ay, Oğlak burcuna düşüyor, bu da bizi oldukça hırslı kılıyor ve bazı zor veya zorlu görevleri üstlenmek için iyi bir zaman.

Yeni ay biraz ağır enerji taşırken, burada kendi yeniden doğuşumuz için kullanma fırsatı da var.

Ne de olsa, yılın ilk Yeni Ayı, bu yeni yıl hedefleri üzerinde çalışmak için iyi bir zaman.

17 Ocak – Jüpiter Uranüs Karesi

Para piyasalarında ani oynamaları görebiliriz.

Bitcoin, Altın ile alakalı hareketli zamanlar…

Jüpiter finans gezegenidir ve Uranüs değişim gezegenidir.getirebilir.

Ayrıca, hızlı değişim gerektiren bazı yeni bilgiler ortaya çıkarabilir.

Bir şeylere bakış açınızı değiştirdiğinizde, baktığınız şeyler de değişir.

28 Ocak – Aslan Burcunda Dolunay 

Bu Dolunay ile gelen bazı göz kamaştırıcı enerjiler var. Pozitif bir alamet olarak kabul edilen bu Dolunay’da Güneş de Jüpiter ile aynı hizada olacak.

Jüpiter, bolluğu ve bereketi şansı ve fırsatı hayatınıza davet etmeniz için fırsat sunuyor.

Dikkat edilmesi gereken bazı şeylerden biride, Egomuzun yolumuza çıkmasına izin vermemek.

Ayrıca bizi hazırlıksız yakalayan, belki de bizim için, sonlanması ve bitmesi gereken veya bazı durumların artık değişmesi gerekiyorsa bu dolunayda değişim var…Ayrıca yeni bazı yeni bilgiler var belki hoşunuza gitmeyebilir ama , kirli çamaşırlar ortaya dökülebilir…

30 Ocak Merkür Retrosu Başlıyor

Merkür’ün yılın ilk geri hareketini başlatıyor Merkür, Kova burcunda 20 Şubat’a kadar gerileyecek.

Bu, gerilemeyi hayatınıza yeni bir şeyler eklemek yerine halihazırda tabağınızda olan şeye odaklanmak için iyi bir zaman dilimidir.

Sevgilerimle

Astrolog Sezen Tatlı