fbpx
 

Plüton Retrosu 2021

‘ SEVGİYLE DÖNÜŞÜYORUM.’

Ölüm, Yıkım, Dönüşüm, Gizli enerjiler ve Yeniden doğuşu sembolize eden gezegenimiz olan Plüton, 28 Nisan 2021’den 6 Ekim 2021’e kadar Oğlak burcunda geriye dönük yolculuğuna başlıyor.

plüton retrosu 2021

Evren bu sefer, yenilenmek varsa hayatınızda pürüzler dönüştürmek için derin bir teklif sunuyor, ama aynı zamanda hesaba katılması gereken zor bir enerji geri giderken gizli gerçeklerin ortaya çıkmasına da izin vericektir, bir takım insanların ipi pazara çıkarsa şaşırmayın bu da sizin yaşam yolculuğunuzda güçlenmenizi sağlayacaktır.

 

Plüton Oğlak Burcunda geri transit ederken; Karma, kader, zaman ve güç temalarını incelememizi isteyecek.

Plüton normalde her yıl yaklaşık beş ayını geriye dönük olarak geçirir, bu yüzden gökyüzünde bu kadar yavaş hareket eder. Yavaş hareketiyle, gerilemesinden birkaç ay önce ve sonra gölge dönemleri vardır.

Bu geçiş aynı zamanda bir ulusun, bir kültürün, bir neslin kollektifel anlamda etkileyeceğini ifade eder…

Pandemi sebebiyle artan ölümler bu 5 aylık süreçte ölüm oranlarında azalmayı bizzat görüp deneyimleyeceğiz.

Zaman zaman Plütonun sembolik ifadesi altında yatan bu ölümler;

yaşamla, hakikatle ve kişisel gerçeklerimizle daha uyumlu hale gelmek için anlamlı bir değişim yaratmak için gerekli şok noktalarıdır.

Yani artık size fayda sunmayan kariyerinizin bitişi ( ölümü), saplantı bir ilişki, bir psikolojik kaygı, çürümüş duyguların ölümü , yeni bir yaşam döngüsüne geçişinizi kolaylaştıracaktır.

Öyleyse Mottomuz

‘ SEVGİYLE DÖNÜŞÜYORUM.’

Sevgilerimle

Astrolog Yazar

Sezen Tatlı