fbpx
 

Venüs Boğa Burcunda

Venüs ŞİMDİ Boğa Burcunda

Bu geçiş sakinleştirici, sessizleştirici etkiye sahip, kendimizle olan ilişkimizi masaya yatırmamızı, bizi güvende hissettiren değerleri düşünmemizi, derin öz sevgi ihtiyacını vurgularken  hayatımıza dengeyi geri getirme zamanı.

Bu dönem evren bize yavaşlamamızı, hayatın basit zevklerinden zevk almamızı ve arzu ettiğimiz şeyleri daha derinlemesine incelememizi hatırlatıyor.

Kendinizi şımartın,  etrafınızdaki tüm güzelliğe ve sevgiye odaklanın.

Bu birkaç hafta boyunca kendinizi müziğe bırakın, dans edin, lezzetli yemekler yiyin, doğada zaman geçirin ve enerjinizi topraklayın.

Zevki arayın (bütünlük içinde) ve sevinçlerinizin peşinden gidin!

Kelimenin tam anlamıyla yeni bir hayat var önümüzde  ilkbaharınızı yaşayın.

Venüs  Boğa Burcunda

Venüs, zevk, ilişkiler, denge ve uyum gezegenidir. Aynı zamanda bizi öz değer ve öz sevgi duygumuzu derinleştirmeye davet ediyor.

Hayattan zevk almayı bilin, her şeyi başarmak zorund değilsiniz bunu unutmayın.

Özellikle bu birkaç hafta için, neşeyi ve rahatlamayı ruhsal pratiğinizin bir parçası haline getirin.

Boğa burcundaki Venüs;

hayatı beş duyu aracılığıyla deneyimler, bu yüzden arkanıza yaslanın ve rahatlayın. En sevdiğiniz ipek pijamalarınızı giyin ve lezzetli bir şeyler yiyin. Biraz müzik dinleyin özellikle yeni çıkan GEL isimli kitabımda ne tür müziklerin sizi sakinleştirdiğini yazdım açıp bu müzikleri dinleyin  ve kokulu bir mum yakın.

Venüs Boğa burcundayken konforunuz öncelikli sırada yer alacaktır ve aradığınız zevk zaten içimizde yaşıyor.

 

Karanlık tarafta, aşırı hoşgörülü olup olmadığınıza dikkat edin, çünkü bu da muhtemel gölge etkidir,  Venüs’ün lüks için doğuştan gelen arzusu göz önüne alındığında, gereksiz harcamalardan kaçının…

 

Sevgilerimle

Astrolog Yazar

Sezen Tatlı