fbpx
 

18 Mayıs Astro Rapor

Tüm Burçlar için 18 Mayıs Astro Rapor

Gücümüzün ne kadar kuvvetli olduğunu ancak dünyanın kükrememizi duymasına izin verecek kadar cesur olduğumuzda bileceğiz

Önümüzde Yoğun mu yoğun bir süreç var;

İkizler Burcunda Güneş Tutulması + Merkür Retrosunu kucaklamaya hazırlanırken şiddetli ikilemler, kafa karışıklığı içerisinde olabilirsiniz.

 

Büyük bir açılışın uçurumundayız şu dönem.

Yaklaşan tutulmalara doğru adım adım ilerlerken, bugün gökyüzünde ay aslan burcunda transit etmekte bugün ve yarın gövde gösterisi yapmak isteyebilir, hayatı oyun gibi görebilirsiniz, gölge etkisiyle ego savaşları söz konusu olabilirken, yaklaşan tutulmalar öncesi küllerimizden yeniden doğmak için içimizdeki cesareti çağırıyor.

Her birimiz hem ışık + gölgenin dokumacısıyız ve yaşamımızı yaratırken bunu bilinçsiz ya da bilinçli olarak yapıp yapmamamız farkındalığımız dahilindedir.

Gün içerisinde ne düşündüğünün ve ne yaptığının farkında olmak önemlidir, bir çok davranış kalıbımızın çocukluğumuzla bağlantısının olduğunu biliyor muydunuz?

Kim olduğunuzun gerçeğine sadık kalın + bunu korkusuzca dünyayla paylaşın. Ancak her bir ruh kendi gücünü bulduğunda, kendi değerlerine sadık kaldığında ve kendini tüm parçalarıyla kabul ettiğinde dönüşüm kolaylıkla gerçekleşecektir…

Sevgilerimle

Astrolog Yazar

Sezen Tatlı