fbpx
 

Jüpiter Balık burcunda 2021

Jüpiter Balık burcunda

Kozmik Değişim

Uğurlu Geçiş Jüpiter Balık Burcunda

Jüpiter, geçici bir süreliğine Balık Burcuna geçiyor , pozitif anlamda ruhsal hediyelerden oluşan, ruhunuzu harekete geçirmek isteyen ve dileklerinizin gerçekleşmesi için şanslı fırsatlar sunuyor.

Oldukça yaratıcı ve duygusal bir süreç var önümüzde.

İlham perinizi uyandırmak ve yaşamda sahip olduğunuz ödülleri görmeniz için bol miktarda destekleyici enerjilerle çevreleniyoruz.

Meditatif müzikler dinlemek, meditasyon ve ibadet ile vecd halini yaşamak, rahatlatıcı esansiyel yağlar sürünmek ve çaylar içmek bu süreçte size iyi gelebilir.

Ruhsal farkındalığınızı yeni zirvelere ulaşmaya davet edeceksiniz, her şeyin geçici olduğu bu yaşamda sizi motive eden ve sizi siz olmaktan uzak tutan kriterleri belirleyip taharlıkla serbest bırakabiliceksiniz olumsuz çağrışımları.

Kaçmak çözülmek ve dağılmak terimlerini hayatımızda ve çevremizdekilerde çok sık görebiliriz, sorunlardan ve gerçeklerden uzaklaşmak isteyebiliriz.

Sezinleme kabiliyeti artacak ve hayal gücünüz harika bir şekilde kullanabileceksiniz, sanatsal alanlarda hobi edinebilir, yaratıcılığınızı ortaya dökebilirsiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Yazar

Sezen Tatlı