fbpx
 

22 Haziran haftası burçlara öneriler

Burçlara Öneriler

Astrolog Sezen Tatlı’dan Tüm burçlara haftalık öneriler Günün Renk Ve Enerjileri Tüyoları, Esma’ları ve daha fazlası.

22 Haziran Haftası

Pazartesi; Güne ayın yengeç burcundaki seyri ile devam ediyoruz, güneş tutulması etkileri devam ederken duygusal güvenlik alanımız, iç dünyamızın içine doğan ışık etkisiyle ilişkilerimize yeni bakış açısı getiriyoruz, mazi yaradır kalbimde dediğimiz bir gün.

Günün Rengi; Yeşil renk duygusal olarak pozitif bir renktir, sevme becerisi kazandırır ayrıca zor şartlarda duygularımızı sakinleştirir, doğal bir barış ve güven sağlayıcıdır.

Günün Esması; Günün Esması 100 kere “YÂ HÂLÎKU celle celâlühû” okuyoruz.

 Her şeyi yoktan var eden, yaratan. Her Şeyin varlığını ve yaşadığı sürece geçireceği halleri,olayları önceden tespit edip ona göre ortaya çıkaran, meydana getiren, demektir.

Salı; 10.30- 15.30 arası ay boşlukta peki bu ne demektir?

Ay’ın, bir Burçtan, başka burca geçerken, açısız kalması yani diğer gezegenlerle irtibat kuramaması, “boşluk hali” olarak nitelendirilir.

Açı yoksa, aksiyon yoktur yani nötr bir durumdur.

Ay boşlukta iken, günlük rutinlerimiz devam edebilir. Geçiştirdiğimiz işler, askıda bekleyen konular ve gündelik hayatın akışında engel çıkartan ayrıntıların düzenlenmesi içinse ayın boşlukta kaldığı saatler oldukça uygun zamanlardır.
Yalnızca yeni adımlar atmamaya, büyük girişimlerde bulunmamaya özen göstermek gerekir. Ay’ın boşlukta kaldığı süreler, spiritüel ve mistik çalışmalar açısından uygundur.

İbadet etmek, yoga ve meditasyon yapmak içe yönelmek ve derinleşmek Ruhsal olarak şifalandırıcıdır.

Ay boşluktayken sezgiler çok güçlenip derinleşebilir. Rüyalar daha berrak olabilir. Bilinçaltına yönlendirme yaparak yanıt aradığımız soruların cevabını bulabiliriz…

Ruhsal açıdan dinginlik kazanabilir, sakinleşebiliriz.

Ay’ın boşlukta olduğu saatler ruhsal anlamda iyileşmek adına oldukça verimli zamanlara işaret eder.

Günün Rengi; kırmızı tonları enerji dolu tutku ve aksiyonun rengidir Kırmızı renk, maddi manevi  ihtiyaçlarımızla ve hayatta kalma içgüdümüzle ilişkili sıcak ve pozitif bir renktir.

Günün Esması; Ya Fettah 489 defa okuyoruz Maddi ve manevi hayır kapılarının açılması, ticarette başarılı olmak için okunabilir.

Çarşamba; Güne ayın aslan burcundaki seyri ile başladık, sahne senin dediğimiz, isteklerimizi net ifade ettiğimiz samimiyet yüklü ve ilgi beklentisi yüksek bir gün.

Günün Rengi; kahverengi toprak tonları, sağlamlığı ve güveni temsil eder.

Günün Esması; Ya Kuddüs 150 defa okuyoruz, Maddi” ve manevi her türlü temizliğe sahip olmak, vesvese endişe veren durumlar ve hastalıklardan kurtulmak adına okuyabilirsiniz.

 

Perşembe; Ayın boşluktaki seyri gün boyu genel akışı içerisinde kalmaya, teslimiyet bilincini geliştirmemizde fayda sunuyor.

Günün Rengi; Mavi güven, sorumluluk, dürüstlük veya sadakati temsil etmektedir. Mavi samimi ve sessizdir, mavi rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Sonsuzluğu ve özgürlüğü anlatır, gökyüzünün rengidir.

Günün esması; Ya Hamid 60 defa okuyoruz, kazancın artması, Allah’a çokça hamd etmek, yardım istemek için okuyabilirsiniz.

 

Cuma; Güne ayın başak burcundaki etkisi ile başlıyoruz, gün içerisinde birden fazla olayı deneyimleme ihtimali yüksek, stratejik ve tarafsız ilerlemeye çalışırken marsın, ay düğümleriyle zorlayıcı açısı kaos ve kargaşaya sürüklemekte bizleri, kendinizi aksiyon filminin içerisinde bulabilirsiniz etkileri birkaç gün daha devam edebilir, kazadan beladan uzak durmakta fayda var.

Askeri ve güvenlik güçleri açısından sorunlar yaratmaya açık bir süreç. Yangın ve patlamalar oluşabilir.

Günün rengi; gri tonlarını keşfedin, bazen nötr olmak gerekiyor bugün de o günlerden biri, denge unsuru ve uzlaştırıcı özelliğine sahip aynı zamanda konsantre olmanızı sağlar.

Günün esması; Ya Rauf merhamet edici, pek şefkatli olan, acıması bol olan ve rahmet ve şefkatini esirgemeyen demektir, zikir adedi 286.

Cumartesi; Pazartesi görünümlü bir hafta sonuna merhaba derken, temizlik hijyen ve sağlık konusunda takıntılara mahal vermeyelim ve her şeyin fazlasının zarar olduğu bilinciyle güne devam edelim.

Günün rengi; beyaz açıklık ve dürüstlük ile huzur iyileşme ve sakinlik hissi getirir.

Günün Esması; Ya Müntekim 630 defa okuyoruz, hiçbir düşmanı zarar veremez. Zarar vermek için uğraşanların kendileri zarara uğrarlar, güçlü bir korunma esmasıdır.