fbpx
 

Haftalık Burç Yorumları: 3-9 Ağustos Haftası

Haftalık Burç Yorumları: 3-9 Ağustos Haftası

Selamlar sevgili dostlar tüm haftayı etkileyen yılın en kritik dolunayına giriş yapıyoruz, sizler için bu gökyüzü olayını evde yapabileceğiniz ritüellerle kaleme aldım, bu uygulamayı bu hafta istediğiniz zaman tekrar tekrar yapabilirsiniz, herkese bol şans.

KOÇ

Selamlar sevgili koç ve yükselen burcu koç olanlar, kişisel arkadaşlıklarınız dostluklar ve sosyal çevreniz bu dolunayla damgalanıyor.
Güneşin ve ayın karşı karşıya gelişi sizin bu işten şanslı çıkacağınıza işaret etmekte.
Sosyal çevrenizde, kendi değerinize bir ayna tutan ve gördüğünüz kötü muameleyi kabul etmenin sadece bunun gerçekleşmesine izin verdiğini aydınlatan gergin bir olay meydana gelebilir.
Bir tuz banyosu yada elma sirkesiyle duş alın sakinleşmenizi sağlayacaktır. Bu, zihni, bedeni ve ruhu detoks etmeye, yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur bu çalışma öz farkındalık sizin için şifa veriyor.

Boğa

Selamlar sevgili boğa ve yükselen burcu boğa olanlar, kişisel kariyeriniz ve sosyal beklentiler bu dolunaya damga vuruyor. İki yöne çekildiğinizi hissedebilir ve hem işiniz hem de aileniz için nasıl görüneceğiniz konusunda iç kriziniz olabilir.
Bu dolunay, profesyonel dünyanıza ani bir gerginlik getirebilir, ancak ayağa kalkma gücünüz olacak. Rahatsızlık yaratabilir, sonuç olarak kariyer yolculuğunuzda, iş hayatınızda gereken değişim meydana gelebilir.
Unutmayın, sizler bu güce sahipsiniz.
Titreşiminizi yükseltmek ve doğa ile bağlantı kurmak için sahilde rahatlatıcı bir yürüyüş, bisiklete binme veya meditasyon planlayın, inancınıza göre ibadet edebilirsiniz, bu sinirlerinizi sakinleştirecek şifa çalışmasıdır.

İkizler

Selamlar sevgili ikizler ve yükselen burcu ikizler olanlar, söyleyecek çok şeyiniz var, ama kendinizi kısıtlanmış engellenmiş hissediyorsunuz. Bu dolunay konuşma özgürlüğünü teşvik ediyor, Yurtdışıyla bağlantılı iş ve başarı, girişim, proje, eğitim hayatınız etrafında başarıları kutlamanın zamanı gelmiş olsa da , bugün ilerleme anlamında kesintiye uğrayabilirsiniz , sizi bekletmeye zorlayan sürpriz sorunlar çıkabilir.
Kendi becerileriniz ve yetenekleriniz sayesinde neler yapabileceğinizden emin olun, aynı zamanda yalan veya yanlış bilgiye dikkat edin, duyduğunuz her şeyi iyice araştırın ve söylentilerin ateşini körüklemeyin.
Boğaz çakrası iyileştirme müzikleri dinleyin ve mavi renkte mumunuz varsa yakın.

 Yengeç

Selamlar sevgili yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar, istikrarı ve güvende olmayı arzuluyorsunuz ama değişim gerekli. Yaptığınız bir bütçe veya finansal planda ani bir değişiklik olabilir. Yine de panik yapmayın; evren sizin lehinize çalışıyor ve bu en yüksek iyiliğiniz için olacak.
Sosyal çevrenizdeki bir arkadaşınız veya aile üyelerinden birinin beklenmedik bir şekilde finansal desteğinize ihtiyacı olabilir.
Bu kaotik zamanda akışta kalmayı kucaklayın. Bir tuz banyosu yada elma sirkesiyle duş alın sakinleşmenizi sağlayacaktır. Bu, zihni, bedeni ve ruhu detoks etmeye, yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.

Aslan

Kendinizle ve başkaları ile olan ilişkiniz bu dolunay ışığı altında vurgulanıyor Önemli bir ilişkide veya ortaklıkta kendinizi kısıtlanmış ve değersiz hissetme nedeniyle radikal bir karar alabilirsiniz ilişkilerinizi ve aşk hayatınızı sorguluyorsunuz, ani kararlar vermeyin gelişi güzel davranmayın, ama kendinizin ne kadar değerli olduğunu unutmayın.
Sınırlar koymanın ve birbirlerine saygı göstermenin önemli olduğunu unutmayın. Ayrıca sizi sevdiklerinizden uzaklaştıran bir çalışma yükümlülüğü ortaya çıkabilir. Bu dolunayda Anahtar dengedir.
Müzik terapisine geçiş yapın, kalp çakra şifalandırma müziklerini dinleyin ruh halinizi yükseltmeye ve yaratıcılığı artırmaya yardımcı olabilir.

Başak

Selamlar sevgili başak ve yükselen burcu başak olanlar, sağlığınızı alışkanlıklarınızı sorguladığınız ve özellikle etkili bir diyet, detoks programı da gündeminize gelebilir, dolunay ışıklarıyla… Angarya işlerle uğraşmak iş arkadaşları, günlük sorumluluklarla ekstra ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak bu dolunay, çok fazla yöne çekildiğinizi hissedebileceğiniz için hayal kırıklığına neden olabilir. Bu gökyüzü olayında daha sağlıklı alışkanlıklarla birlikte çalışma programınızın tamamen revize edilmesine yol açabilir.
Eğlenceyi kucaklamak için kendinize kişisel zaman ayırmanız gerekir ve bugün bir başlangıç yapın, İçinizdeki çocuğa dokunun ve sevin.

Terazi

Selamlar sevgili terazi ve yükselen burcu terazi olanlar, yaratıcılığınız ve kendinizi dünyaya nasıl ifade ettiğiniz nasıl göründüğünüz konusunda bu dolunay, sizi zorlayan kısıtlamaları ortaya çıkarıyor, ancak sakin kalmaya çalışın. İçteki var olan değişim isteği; dış görüntünüze imaj değişikliği olarak yansıyabilir böylece değişimi tetikleyebilirsiniz.
Aşk hayatınızda pürüzler, içinizdeki çocuğu kötü etkileyebilir bu ara aksilikler yolunda gitmeyen ilişkilerde sallantılar oluşabilir.
Yaratıcılığınızı ortaya döken resim veya mandala çizin renkli kalemlerle boyama yapmak hissettiğiniz kısıtlamaların bazılarını serbest bırakmanıza yardımcı olabilir.

Akrep

Selamlar sevgili akrep ve yükselen burcu akrep olanlar, gerginlik ailede veya birlikte yaşadığın kişilerde ortaya çıkabilir. Ancak ev güvenli alanınız olması gerektiğinden, kısıtlama duyguları sizi bugün yorgun bir savaşçı gibi hissetmenize neden olabilir.
Bu dolunayda spotlar evinize ve ailenize odaklanmanızı sağlayacak , Özellikle ev hayatınız ve kariyerinizle dengelemekte biraz zorlanabilirsiniz.
Işıkları kısın ve yalnız kalın mor veya sarı renkte mum yakın, rahatlatıcı bitkisel çaylar için.

Yay

Selamlar sevgili yay ve yükselen burcu yay olanlar, Kendinizi kardeşiniz yakın çevreniz, iletişim ve ulaşım yolculuklara teslim ettiğinizden dinlenmenizi zorlaştıran sürpriz şeyler ortaya çıkabilir.
İletişim bu hafta gerginleşiyor, sakinleşin ve tepki vermeden önce dinlemek de önemlidir her zaman.
Kırmızı bir mum yak ve rahatlayın ve özellikle tükettiğiniz gıdalara tarçın ekleyin.

Oğlak

Selamlar sevgili oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar, dolunay ışıkları mali durumunuzda ani olumsuz gelişmelere neden olabilir ve bu siz oğlaklar için sarsıntı yaratabilir, ancak bunun sadece geçici bir durum olduğunu bilin. İstikrarlı planlama ve güvenle ilerlemek için toprak elementi olmanız size fayda sunacaktır.
Kariyerinizde yükselme, iş arayanların en nihayetinde kendi potansiyellerine göre iş keşfetmesi söz konusu.
Hayatını sabırla yönetmeye çalış ve evrenin yoluna attığı her türlü durumla karşılaştığında bundan güçlenerek çıkacağını unutma…
Endişe seviyenizi düşük tutmanıza yardımcı olmak için kök çakra şifalandırma müzikleri dinleyin.

Kova

Selamlar sevgili kova ve yükselen burcu kova olanlar, benzersiz bireyselliğiniz ve kimliğiniz bu ayın gündeminde, dolunay sonunda istediğin bir şeyi getirecek.
Kendinize biraz zaman ayırın ve yaradanın ve evrenin arkanızda olduğuna güvenin.
Dış görüntünüz üzerinde ufak değişimler yapabilir hayata bakış açınızı yönünüzü değiştirebilirsiniz, dileklerin gerçekleşme zamanı.
Ayna çalışması kendine güveni güçlendirmek için mükemmel bir çözümdür. Bunu yapmak için, kendiniz hakkında sevdiğiniz benzersiz şeyleri aynanın önünde durup ve 3 defa tekrar edin.

Balık

Selamlar sevgili balık ve yükselen burcu balık olanlar, Günlük akış içerisinde bir takım gerginliklere ve strese neden olan gizli bilgiler aniden ortaya çıkabilir, dedikodular yalanlar ve bazı saklanan gerçeklerde önünüze düşebilir, bunların iyi sorgulanması gerektiğini unutmayın…
Şoklar ve sürprizler bunaltıcı olabilir, ancak stresin bağışıklığın düşmanı olduğunu göz önüne aldığımızda, bunun refahınızı etkilemesine izin vermemeye dikkat edin.
Geçmiş, acı ve kayıplar sizleri bunaltabilir, maneviyata yönelin.
Yalnız kalmak şu anda yapabileceğiniz en iyileştirici şeylerden biri. Bilinçaltı ve zihninizi susturmak için elektronik cihazlar olmadan sessiz zaman geçirin.