fbpx
 

Astroloji 20 – 26 Nisan Haftalık Öneriler

Astrolog Sezen Tatlı’dan Tüm burçlara haftalık öneriler Günün Renk Ve Enerjileri Tüyoları, Esma’ları ve daha fazlası.

20 – 26 Nisan Haftalık Öneriler

Pazartesi; Haftaya saatler 10.00 bulduğunda ay koç burcundaki seyriyle başlıyor, hareketli enerjisi bol ve heyecanı yüksek bir şekilde haftayı selamlıyoruz.

Günün rengi; altın sarısı(gold) tonlar giyebilir ya da takı aksesuar olarak

kullanabilirsiniz bu rengin zenginlikle bir bağlantısı var ve bolluk frekansına uyumlanmış oluyoruz.

Günün Esması;  Ya Vedud 1001 defa okuyoruz, öz sevgi problemi yaşayanlar ilişkisinde sevginin pekişmesi, aşk adına özel bir esmadır.

Salı; Gökyüzünden akan olumlu enerji akışı bizleri ikili ilişkilerde ve duygusal birliktelikler adına şanslarını sunmakta, hayalinizdeki alışverişi yapabilir, kitap almak, bilgiyi derinleştirme ve eğitim konularıyla alakalı güzel bir gün.

Günün Rengi; pempe tonları dinginliği ve mutluluğu ifade eder. Sinirli aksi birinin öfkesini yenmesinde ve sakinleşmesinde pembenin rolü vardır, bu renk aynı zamanda sağlıklı görünmenizi sağlar.

Günün Esması; Ya Tevvab 409 defa okuyoruz, bilerek veya bilmeyerek hata işleyip günaha bulaşabiliriz bazen vicdanımız sızlayabilir bu zamanlarda özellikle bu esmaya başvurmak gerekir tövbelerin kabul olması için okuyabilirsiniz.

Çarşamba; Balzamik fazda olan ay tamamlanması ve bitirilmesi gerek işleri öne çıkarıyor, yeniaya doğru yaklaşırken bu gökyüzü olayı hayatlarımız üzerinde belirli somut radikal değişimleri getirebilir.

Günün Rengi; Mavinin her tonu kabulümdür, stresli bir hayatınız varsa bu renk sizi sakinleştirecektir.

Günün Esması; Ya Rahman 298 defa okuyoruz, dünyada ve ahirette Allah’ın sevgisini kazanmak ve yardım görmek için.

Perşembe; Göklerde şenlik var, bugün günlerden yeniay hayatlarınızda yenilik başlangıçlar için bu gökyüzü olayı sizler destekleyecektir ama bir adım atacaksınız 3 veya 4 gün sonra başlatın.

Günün Rengi; mor lila tonları asaletin rengidir, lüks hayat, zenginlik ve zarafeti anlatır.

Günün Esması; Ya Rafi 351 defa okuyoruz, insanlar içinde ve işinde yükselmek, maddi ve manevi derecelerin artması için özel okunabilir.

Cuma; Yeniay etkileri devam ederken, kendi güvenlik alanımızı oluşturmak maddi ve manevi anlamda konfor alanımızı yaratmak isteyebiliriz, daha dingin ve sakin bir şekilde ilerliyoruz gün boyu.

Günün rengi; Siyah hedef odaklı, güven çemberinizin oluşmasını sağlar.

Günün Esması; Ya Musavvir esmasını niyet edip 336 defa okuyan kişi dilediğini, niyet ettiği konuyu rüyasında görür.

O, yaratan, yoktan var eden, şekil veren Allah’tır. Güzel isimler O’nundur. Göklerdeki ve yerdeki her şey O’nu tesbih eder. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

Cumartesi; Sabah saatlerinden itibaren iletişim trafiğimiz hızlanıyor ayın ikizler burcu enerjisi sinirsel gerginlikler yaratabilir dikkat.

Günün rengi; gri tonlarını keşfedin, bazen nötr olmak gerekiyor, denge unsuru ve uzlaştırıcı özelliğine sahip aynı zamanda konsantre olmanızı sağlar.

Günün Dausı; 41 defa İnşirah suresi okuyoruz darlık, sıkıntıdan selamete çıkmak ve bol rızk için niyetlenip okuyabilirsiniz.