fbpx
 

Balık Burcunda Yeni Ay

Sevgiyi ve Maneviyatı Kucaklamak

Balık Burcunda Yeni Ay

Senin için 13 Mart tarihinde gerçekleşecek yeni ayda hangi enerjiler var?

Haydi öyleyse birlikte bakalım.

Bu, izin verirseniz size manevi hediyeler getirecek oldukça iyileştirici sevgi dolu bir yeni ay.

 

Bu yazıda, yaklaşan bu yeni ayda mevcut olan gezegensel etkileri sizlerle paylaşacağım. Bu gezegensel etkilerden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi ve size gökyüzündeki kozmik enerjilerin sizi nasıl olumlu etkileyebileceklerine dair ince ayrıntılar vereceğim.

 

13 Mart tarihinde yeni ay Balık burcunun 23 derecesinde gerçekleşecek.

Nümerolojik anlama bakarsak, iki ve üçün toplamı beş eder ve beş, değişimi temsil eder. Aynı zamanda kendimizi zaman zaman huzursuz hissetsekte bize özgürlüğü ve özgün olmayı getirir, yaratıcılığınızın ortaya çıktığı bir süreçtesiniz.

Artık büyüme zamanı…

Evrensel gerçekle uyumlu olanı yapmak, körü körüne kendimizi adadığımız hırslarımızı bir kenara koyalım ve kendimizle buluşalım.

 

Balık, mistisizmi, idealizmi ve evrensel bilinç arzusunu temsil eder. Yaşamı şefkatle duyarlılıkla yaşamaktır ve ilahi iradeye adanmış bir teslimiyettir.

Ancak bu yeni ayın karanlık tarafı ise, yanılsama, kaçış ve ilişkilere bağımlılık, kendini adama gibi dürtüleri de uyandırması, kurban olmak istiyorsanız ki bu bir seçimdir kendinizi feda edebilirsiniz öyleyse saygı duyarım, ama uyanmak istiyorsanız uyanın zira ilacın etkisi geçmeye başladı…

Aynı zamanda, hayatın gerçekte nasıl olduğunu değil, pembe gözlükler aracılığıyla hayatı görmeyi de temsil edebilir. Bu yeni ayda, Balık burcunun hangi tarafını seçmek istiyorsunuz?

Seçim sizin bir taraf seç.

Bu yeni ayda yapılacak en güzel şeylerden biri; Kendinizle birlikte olmak için zaman ayırın. Yüksek bilgeliğinize bağlanın ve iç gerçeğinizi bulun. Daha derin bir öz sevgi duygusu geliştirmek için bu zamanı kendiniz için ayırın.

Şunu da belirtmek isterim ki;

Balık burcundaki bu yeni aya Güneş, Neptün ve Venüs eşlik ediyor. Venüs, aşk ve ilişkiler gezegenidir. Aynı zamanda değerler, sanatsal ifade ve dişil enerjinin gezegeni. Neptün, Venüs’ün yüksek oktavıdır veya daha yüksek titreşimidir. Balık burcundaki bu yeni ayda Venüs ve Neptün tam olarak yan yana ve Güneş ile Ayla beraber güçlü bir ittifak kuruyorlar yani bu şu demek oluyor, kalpleri ısıtan nefis bir kombinasyon. Bundan yararlanın.

Bu yeni ayda aşkı kendinize çekme fırsatının olduğunu bil. Daha büyük manevi farkındalığa da adım atmak için muhteşem bir dönem.

Yeni çıkacak kitabımdan Aşk Ritüelimiz 12 Mart’ta sizlerle

ASTROLOG YAZAR

Sezen Tatlı