fbpx
 

Mars İkizler burcunda

Mars İkizler Burcunda

Eylemi ve motivasyon dürtülerini yöneten Mars son altı haftadır kendini iyi hissetmediği ve doğalarının uyuşmadığı Boğa burcunda transit etti, hareketsiz ve durağan bir dönem geçirmiş olabilir, salyangoz hızında ilerlemiş olabilirsiniz ancak 4 Mart itibariyle, Mars 24 Nisan’a kadar zekayı ve rasyonaliteyi temsil eden İkizler burcuna geçiyor.

Hava burçları olan İkizler, Terazi ve Kova, önümüzdeki altı hafta boyunca Mars’ın titreşimlerinden en çok yararlanacak şanslı burçlar arasındalar, değişken burçlar Başak, Yay ve Balık burçları ise biraz bunalabilir, krizi deneyimleyebilirler.

İkizler Burcundaki Mars bize geçmişi bırakıp geleceğe hazır olmamızı sağlayacak bilgileri, bağlantıları ve fikirleri getiriyor. Mars, Kuzey Ay Düğümü ile kavuşmak üzere ilerlerken, gelişmek ve olgunlaşmak için en çok bilmemiz gereken şeyi bize sunacaktır.

Tutku, güç ve mücadele gezegeni Mars, 24 Nisan’a kadar İkizler’in meraklı, sorgulayan ve aydınlatıcı enerjisini bizlere getiriyor.

Hayatlarımız üzerinde hızlı değişiklikler oluşabilirken, planlar ve projelerin değişebileceğini meşguliyetlerimizin artacağı ve telaşlı bir iletişim üslubuyla çevrelenebileceğimizin sinyallerini veriyor, bu geçiş esnasında sakin kalmaya özen gösterin zira sinirler gergin sürtüşmeler ve çatışmalar söz konusu olabilir yakınlarımızla…

Söz konusu Güneş’in de Balık Burcundaki transitiyle beraber özellikle çift doz değişken enerji varken göklerde, kararsızlıklar ikilemler doğabilir, bu değişken etkiyi hafifletmek için iç ve dış dünyanızda dengeyi arayın, böylece hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Pozitif etkileri ise; birçok şeyi hızlı bir şekilde halledebilir ve yapamayacaklarınız konusunda nereden yardım ve destek alabileceğinizi keşfedecek kadar becerikli olabilirsiniz, güçlü bağlantılar kurup rüzgar gibi esebilirsiniz.

26, 27 Mart tarihlerini not alın zira kaderinizi gerçekleştirebilecek insanlarla ve fikirlerle karşılaşabilir o gün içten yapılan bir dua gerçekliğiniz olabilir, İkizler burcundaki Mars Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleştiriyor 13 derecede, bize kendi büyük resmimize farklı bir bakış ve sahip olduğumuz değerlerin farkına varmamızı sağlayıp, yolumuza çıkan fırsatları değerlendirerek ilerlememize yardımcı olma dürtüsü veriyor. Sevgilerimle

Astrolog Sezen Tatlı