fbpx
 

Başak Burcunda Dolunay 2021

Başak Burcunda Dolunay 2021

Dolunay, 27 Şubat’ta zirveye çıkıyor

Bu Dolunay, mükemmelliğe olan ihtiyacımızı ve onu nasıl bırakmamız gerektiğini vurguluyor.Ay analitik Başak burcundayken, güneş Balık burcunda ve bize kontrol etme ihtiyacı güdüsüyle ve hayatı beraberinde olayları akışa bırakma güdüsü ihtiyacının karşı karşıya gelebileceğini göstermektedir.

Merkür’ün doğrudan hareket etmeye başladı, Merkür fırtınası sona ererken, sisli puslu belirsizlik kokan bu hava nihayet düzeliyor sonraki adımlarımızı daha net görebiliyor ve sağlıklı kararlar alabiliyoruz.

Bu Dolunay bizi, mükemmellik ve kontrol ihtiyacımızı bırakmaya çağırıyor.

Özellikle şimdi Balık Mevsimi olduğuna göre, hayatı akışta yaşamaya çağrılıyoruz.

Şubat ayı, Kova Stellium’unu getirdiği için çok önemli bir ay oldu.

Kova burcundaki dört gezegenden oluşan bir sıra ve yılın geri kalanında önemli ve belirleyici bir özellik olan üç Satürn ve Uranüs arasındaki gergin ve oldukça krizli etkileşimin ilkini deneyimledik, ani değişen hava şartları bizi beklenmeyeni beklemeyi öğretti .

Bu enerjilerin birleşimi, hayatımızda bazı köklü değişiklikler yapmamıza yol açmış olabilir.

Kendimizi iki seçenek arasında tartışırken bulmuş veya pek çok şey hakkında kararsız bulmuş olabiliriz. Zihnimiz aşırı hızda çalışırken, yaşanılanları değerlendirirken, sorgulayarak ve hatta geçmişi düşünürken bulmuş olabiliriz.

Başak dolunayı ile; elimizden gelenin en iyisini yapmanın her zaman bizlerin elinde olduğunu hatırlatabilecek imkan veriyor.

Ne yapıyorsan yap en iyisini yap ! Can sıkıntısı mı çekiyorsun bunun da en iyisini yap sonuna kadar canının sıkılmasına izin ver.

Başak Dolunayı, inancımızı korumamızı, umudumuzu tazelememizi ve herhangi bir şekilde değişimin bizi her zaman kendimiz için asla hayal edemediğimiz yerlere götürebileceğini hatırlatmakta.

Yolunuza çıkan herhangi bir değişiklik veya değişimden en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz?

Kendi yaşamınızın mevcut enerjilerini nasıl kucaklayabilir ve onlarla barış içinde yaşamanın hissini nasıl bulabilirsiniz? bunları düşünmenin zamanı.

Acı ve kederle de barışılır, yeter ki gerçek yüzleşmeyi başarın…

Korkularından üstesinden gelinir yeter ki o sihirli ikna edici cümleyi bulun.

Değişimle ve mevcut durumla barış içinde hissetmek her zaman kolay değildir, ancak ne kadar küçük olursa olsun, kabul görmeyi sağlamak için sarf edilen herhangi bir çaba iç sağlığımızda büyük bir fark yaratabilir.

Bu Dolunayın temizleyici ışınlarının sizi yüksek benliğinizden alıkoyan blokajları bırakıp ve sevgiyle iyileştirmenize yardımcı olmasına izin verin.

Bu Dolunayın gücünün sizi siz olmaktan uzaklaştıran her bir durumla yüzleşip bırakmasına izin verin .

Zaman zaman Başak enerjisinin aşırı detaycı ve kuşkucu olma, bir şeyleri aşırı düşünme eğilimi vardır, bu yüzden bunun farkında olun ve kedinize özveriyle yaklaşın kalbinize dönmeye çalışın.