fbpx
 

Venüs Kova Burcunda 2021

Venüs Kova Burcunda

AŞK KURAL TANIMAZ

Bugün Venüs Kova Burcuna Geçiyor.

Mitolojide zevk ve romantizm tanrıçası bugün itibariyle 25 Şubat’a dek ileri görüşlü, gelenekleri sorgulayan Kova burcuna geçiş yapıyor.

Aşkı ve dostluğu iç içe harmanlayan bu geçiş fiziksel çekiciliğin yanı sıra entelektüel konularda uyarılmayı arzulayarak enerjisel olarak özgürlük ve bağımsızlık arayışı ön planda tutacaktır..

Açık fikirlilikle bekarlar için sürpriz karşılaşmaları getirebilir.Gelecek, radikal yeni fikirlerle sizi ileriye çağırırken, sosyal ağlarda vakit geçirme ve bu noktalarda kollektif için güzel projelere de bazılarımız imza atabilir, Venüs Kova transiti, sosyal medya platformlarında yeni bir aşk hikayesini de doğurabilir.

Venüs sizi radikal bir şekilde kendini kabul etmeye çağırıyor. ⁠⁠

Kova, kuralların dışında yaşayan bir enerjidir ve yine de bunu bütüne fayda sağlayacak şekilde yapar, bu süreçte sosyal dayanışmaları görebiliriz.

Aşkın sınırları ve kuralları tanımadığına bu geçiş süresince bir kez daha şahit olacağız, belki biz veya yakın çevremizde kişiler aracılığıyla bu duruma tanıklık edebiliriz.

25 Şubat’a kadar süren bu dönemde alışılmadık türden arkadaşlıklar doğarken ve belki de ilginç bir sevgiliyi kendinize

çekebilirsiniz .

“Olgun insan, sadece mutlak düşünmeyen, duygusal olarak derinden heyecanlandığında bile nesnel olabilen, tüm insanlarda ve her şeyde hem iyi hem de kötü olduğunu öğrenen, alçakgönüllülükle yürüyen ve hayırsever davranan kişidir. hayatın koşullarında, bu dünyada hiç kimsenin bilmediğini ve bu nedenle hepimizin hem sevgiye hem de sadaka ihtiyacımız olduğunu bilerek.