fbpx
 

Burçlara 2 – 8 Mart Haftası Önerileri

Astroloji: Burçlara 2 – 8 Mart Haftası Önerileri

Merhaba sevgili dostlar yeni haftaya yeni enerjilerle başlayalım ve iyi olanla buluşalım özellikle renkler ve esmaların enerjisiyle yıllarca çalışmış biri olarak kendi hayatımda ve danışanlarımın hayatlarında radikal değişimleri gördüm hayatınıza bir enerjiyi katmak isterseniz sabırlı olun, olacağına inanın ve hep en hayırlı olanı dileyin özellikle 21 gün, 40 gün ve 9 ay kadar o enerjinin üstünde çalışın.

Astrolog Sezen Tatlı’dan Tüm burçlara haftalık öneriler Günün Rekleri, Enerjileri, Esmaları ve daha fazlası.

Salı gününe ayın ikizler burcundaki enerjisiyle başlıyoruz, bir hayli enerjik dolu dolu geçirebileceğimiz bir gün bizler için, renk konusunda önerim yeşil tonlarını giymeniz bu renk özellikle yaşamı, gençliği, yenilenmeyi, ümitleri ve canlılığı anlatır.

Günün Esması Ya Vahid 99 defa okuyoruz, Kalbin uyanması ve isteklerin yerine gelmesi için.

Çarşamba günü için renk önerim gri tonları alçak gönüllülüğü ifade eden, diplomasi ve denge unsuru olan bir renktir.

Günün Esması 630 defa “YA MÜNTEKİM” diye zikreden kimseye hiçbir düşmanı zarar veremez. Zarar vermek için uğraşanların kendileri zarara uğrarlar.

Perşembe günü ayın yengeç burcundaki yolculuğu devam etmekte, aşırı iştah duygusal abartılar ve abartılı alışverişler konusunda dikkat…

Günün rengi Pembe Romantik ve aşkın rengidir. Aynı zamanda sakinleştirici bir etkisi vardır ve saf temiz sevgiyi anlatır.

Günün Esması “Ya Mümit” ism-i şerifini zikretmeye devam eden kimse, nefsinin şerrinden korunur, Allah okuyanı doğru, Hak yolda devam ettirir, zikir adedi 490.

Cuma gününe duygusal baskı altında başlayabiliriz güne, duygularımızı manipüle edebiliriz dikkat.

Günün Duası 1 fetih suresi okuyalım yer yüzündeki bütün insanların hidayete erişmesi, ülkemizin ve askerlerimizin korunması adına niyetlenip okuyalım bu bir zincir çalışmasıdır, detayları Cuma günü instagramdan okuyabilirsiniz.

Günün Rengi siyah sadakat, sebat, dayanıklılık, ihtiyat, bilgelik ve güvenilirlik ile bağlantılı bir renktir.

Cumartesi gününe ayın aslan burcundaki yolculuğuyla başlıyoruz özellikle saç baş imaj değişiklikleri güzellik ve estetik konularında şanslı bir hafta sonundayız.

Günün rengi Sarı capcanlı ve enerjik hissetmemizi sağlar, güneşin rengidir.

Günün Zikri 100 defa Salavat (Allahümme salli  alâ Muhammedin ve alâ âli  Muhammedin ve sellim teslimen kesirâ).