fbpx
 

24 Şubat Haftalık Öneriler

24 Şubat Haftalık Öneriler

Astrolog Sezen Tatlı’dan Burçlara Haftalık Öneriler Renk Tüyoları, Günün Esması ve çok daha fazlası

Pazartesi;

Haftaya ayın balık burcundaki seyriyle başlıyoruz özellikle rüyalar mesaj niteliğinde rehber rüyalar olabilir. Renk olarak mavi tonlarının Bu renk iç güveni sergilemektedir.

Günün Esması, Ya Musavvir 336  zikir  adedi amacına ulaşmak ve  zor işleri başarmak, bir işte uzmanlaşmak için okunabilir

Salı;

Renk tercihimiz beyaz. Saflık, duruluk, masumiyet, bütüncüllük, tamlık… Günün esması Ya Batın zikir adedi 62, rahat ve huzur bulmak için vesveselerden kurtulmak, sıkıntılardan kurtulmak için.

Çarşamba:

Günün rengi turuncu psikolojisi iyimser ve canlandırıcıdır; ruhumuzu aydinlatır.

Günün Esması El Vasi 137 zikir adedi .Bağışlaması bol ve rahmeti çok olan

Güne ay Koç burcu Enerjisiyle başlıyoruz, hayatımızda bir takım konuların netleşmeye  başladığı bir süreç, hızlı ve oldukça hareketli enerjisi yüksek bir gün.

Perşembe

Günün Esması Ya Aziz 94 defa okuyoruz Hakiki ve mutlak surette kuvvet ve üstünlük  sahibi, mağlup edilmesi asla mümkün olmayan, sonsuz izzet, azamet, şeref ve onur sahibi, hükümlerinde her zaman mutlak galip olan demektir.

Günün rengi kahve tonları güvende hissetmenin, korumacılığın ve kararlılık göstergesidir.

Cuma:

Günün Esması Ya Rauf Eşler arasında geçimsizlik ve uyuşmazlık durumunda her gün  286 defa Ya Rauf esması okunursa Allah’ın izniyle sorunlar ortadan kalkar, sevgi ve muhabbet meydana gelir. Eşler arasındaki uyuşmazlığı bertaraf eder.

Günün Rengi altın tonlarını tercih ediyoruz  takı ve ya kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz bu rengi bolluk ve refah, lüks ve kalite, prestij ve sofistike, değer ve zarafet ile ilişkili olan bu rengin psikolojisi, refah, maddi zenginlik katar.

Cumartesi

Günün Esması İşiten, duyan, gizli olan her şeyi tamamıyla bilen Allahü Teâla “SEMİ’DİR” 180 zikir adedi

Günün Rengi mor  renk ve anlamı hayal gücü ve maneviyatla ilgili olmasıdır,  idealleri gösterir. İçe dönüş rengidir bir ve derin düşüncelere dokunmamıza izin verir.