fbpx
 

Satürn Geriye Dönüyor

Satürn Retro 2021

SATÜRN GERİYE DÖNÜYOR

Kendime döndüğümde gerçek sihir ortaya çıkar

Satürn bugün Kova burcunda Ekim ayına kadar geriliyor olacak.

4,5 aylık gerileme esnasında, beraberinde derin dersleri de getirecek.

Kova burcundaki Satürn Retrosu sırasında; enerjimizi nerede harcadığımızı, bu enerjinin kendimizi + başkalarını nasıl etkilediğini ve seçimlerimizin doğrudan bir yansıması olan bizler nasıl büyüdüğümüzü nelerin bizi olgunlaştırdığını, tecrübe sahibi yaptığını gözden geçirme fırsatına sahip olacağız.

Tekrarlayan derslerle, birbirine benzeyen aynı tip insanlarla neden karşılaşırız, her defasında aynı kısır döngüde tekrarlıyor muyuz ?

Durup bir es verip derinden gözlemleme zamanı ama objektif olun ve kendinize adil davranın, kendinizi yargılamayın ve yadırgamayın, şu sıralar gezegenler kendimizle kurduğumuz iletişimin de çok ince ve hassas bir değerde olduğunu hatırlatıyor bizlere…

İçinizde ve çevrenizde yarattığınız enerjiyi gözlemleyin, seçimlerinizin iç dünyanızın bir yansıması olduğunu unutmayın

Şifalanmak için de müthiş bir dönemdeyiz.

Blokajlardan ve engellerden arınmak, karmik borçları iyileştirmek için de bundan daha müthiş bir zamanlama olamazdı hazır ay tutulmasıda geliyorken, GEL isimli kitabımdan düzenli olarak blokaj kaldırma ve karma temizliği uygulamalarını yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bu süre zarfında eski durumlarla, modası geçmiş düşünce katmanları ile vedalaşmak yeni bir varomaya soyunun.

Eski karmik sözleşmelerden kurtulmanın bir habercisi olarak, bu gerilemenin sizi nasıl harekete geçirdiğini gözlemleyin Ekim’e dek.

Sevgilerimle 

ASTROLOG YAZAR

Sezen Tatlı