fbpx
 

26 Mayıs Kanlı Ay Tam Ay Tutulması 2021

26 Mayıs Kanlı Ay Tam Ay Tutulması

Her olayı hayır bil.

Her geceyi Kadir bil.

Her geleni Hızır bil.

Tutulmalar değişim ve dönüşüm zamanıdır.

Tutulmaların bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biri, Ay Düğümleri ile çalışmasıdır.

Ay Düğümleri, Ruhunuzun bu dünyadaki  amacını, yaşam yönümüzü, bu yaşam için en büyük ve en tatmin edici yolumuzu aydınlatan Kuzey Düğümümüzle birlikte doğum haritamızda kader noktaları olarak görünür – ve Güney Düğümümüz bize nereden geldiğimizi, neleri bırakmamız gerektiğini, bizde var olan gölgeleri ifade eder…

Tüm bunları söylerken –

Tutulmalar göksel kontrol noktaları, bir yeniden başlatma düğmesi gibi çalışır,  kaderimizin ilahi bir dokunuşla yeniden şekillenmesini ifade ediyor yani kısaca tutulmalar hayat yolunda majör değişimleri beraberinde getiriyor.

Elbette bu tutulmada nasibini alanlar;

İkizler, Yay, Balık ve Başak burçları olurken; bu burçlarda gezegen yerleşimi olanlarda ekstra etkileneceklerdir.

YÜKSELEN, GÜNEŞ BURCUNUZ YANİ NORMAL BURCUNUZ, AY BURCUNUZ YUKARIDA BAHSİ GEÇEN BURÇLAR ARASINDAYSANIZ SIKI DURUN DEĞİŞİM KAPIDA!

2020 YILI MART SONRASI NELER YAŞADINIZ ŞÖYLE BİR DÜŞÜNMENİZİ TAVSİYE EDERİM.

 

ÖZGÜRLEŞİYORUZ !!

Bu Ay Tutulması, geri adım atma ve hayatımıza farklı bir pencereden bakma fırsatını sunmakta, çoğu zaman çok fazla seçeneğin içinde kayboluruz.

Bu enerji bizi mantıksal zihnimizden kopmaya ve sezgimize güvenmeye davet ediyor.

Bu tutulma iyimserliği, neşeyi ve özgürlüğü, keyfince seyahat etmeyi, sınırları aşmayı davet eden bir enerji.

Gölge yanıyla; islamafobi de yükseliş, mezhep savaşlarını,  dini istismar etme, kutsal olarak sayılan yerlerle ilgili üzücü bir takım olaylar, din adamları, öğretim görevlilerini yargıyı ve hukuku mercek altına almakta.

Yeni farkındalıklara yer açın ve yargılama ve etiketleme ihtiyacınızı askıya alırken, bu enerjinin size rehberlik etmesine izin verin. Garanti ihtiyacını, hayatla pazarlık etmeyi  bir kenara bırakın – tuhaf ayrıntılara odaklanmayı azaltın ve iç sesinizin rehberliğine güvenin.

 

SEVGİLERİMLE

ASTROLOG YAZAR

SEZEN TATLI