fbpx
 

Terazi burcunda Dolunay 2021

“Aşk; dengeyi kaybetmektir, bu durum hayatta ki dengenin bir parçasıdır.”

Terazi burcunda Dolunay 2021

Bu Dolunay, başkalarıyla ve kendimizle olan ilişkimizin ne kadar önemli olduğuna dikkatimizi çekiyor.

Dolunay ışıkları, içsel uyumumuzu bozan her şeyi kabul etmek ve hayatımızda ki herkesin yaşam yolculuğumuz da birer öğretmen olduğunu ve bu gerçeği kabul edip huzuru bulmakla ilgilidir.

Hayatınızdaki fırtına ne olursa olsun, kendi özünüzün güvenli limanınız olduğunuzu bilmekle ilgilidir.

Ve Dolunay tam olarak kendimizi güvendemi hissediyoruz? yoksa birine bağımlı hissediyoruz? bu tür ilişkilere dikkat çekmek istiyor.

Bu belki dış dünyadan beklediğin onay bağımlılığı ve birey olmanıza rağmen aileye hayatınızda ki kişilere bağımlı mısınız ? bu soruyu getiriyor bize ve bunun cevabını yine en iyi siz biliyorsunuzdur.

İsteklerini ve beklentilerini yeniden tanımla diyor.

Terazi burcundaki dolunayımız ile zaman bizi geleceğe hızla kaydırmaya devam ederken, bu göksel şölene kısa bir süre kaldı.

Terazi burcundaki Dolunay, kendi başına her türlü ilişkilerimizi terapiden geçiriyor, Dolunayın dualitesi ve uzlaşması kavramı, Chiron’un şifa yöntemlerinin merkezinde yer alır, bu yüzden onun özünü aşk hayatınızda işlemesine izin verin. Partnerinizden sakladığınız bir parçanız varsa, bu Dolunayın büyüsü altında onu gösterin Sevginizin sizi iyileştirmesine izin verin, . Açıklamaktan korktuğunuz, güzel kusurlu, yada berbat yanlarınızı gösterin gizlemeyin saklamayın zaten bu dolunayda saklanan gerçekler ortaya kendiliğinden çıkacaktır.

 Sizi korkuya boğan reddedilme mi yoksa savunmasızlık mı? Chiron’un eski yaraları gerek cinsel, gerek özsevgi problemlerini iyileştir ve artık uyan diyor.

Sevdiğimiz kişi, sırf kendimiz olduğumuz için bizi reddettiğinde, bırakın gitsin kaderiniz asla onlara bağlı değildir bize aldığımız bu yaranın aslında en büyük armağanımızın olduğunu öğretir ve bu yara bizi büyüten olgunlaştıran bir yaradır.