fbpx
 

Venüs Koç burcunda 2021

Venüs Koç burcunda

ATEŞLE OYNAMA !

Aşk ve flört ilişkiler söz konusu olduğunda ilk bakılması gereken gezegen elbette Venüs’tür.

Güzeller güzeli Gecenin yıldızı Venüs 14 Nisan’a kadar Koç burcunda asaleten zararda olduğu burçta transit edecek.

Bu konum her türlü gerek arkadaşlık, gerek duygusal ilişkilerde dürtüsel davranmayı getirirken, tabiri caizse ateş ile oynamayı sembolize eder.

Aşk gezegeni hepimizin dürtülerimize göre hareket etmemizi ve büyük olasılıkla düşünmeden harekete geçmemizi sağlayacak.

⁠⁠

️ Koç burcundaki Venüs kısa birlikteliklere ışık yakarken, gelişi güzel spontane hareket etmeyi getiriyor kısacası, flörtleşme enerjisi en derin en tutkulu haliyle yaşayabilir liseli aşıklar gibi fırtınalı bir ilişkiye çekilmeniz mümkün, uzun vadeli bir ilişkiye başlamak için iyi bir süreç değildir.

Bunun temel nedeni, Venüs’ün bu burçta “kendi zararına” olması, yani elinden gelenin en iyisini yapamayacağı anlamına gelir. ⁠⁠

Koç burcundaki Venüs hali hazırda ilişkisi olanlar için aşk hayatlarına biraz daha yoğunluk ve tempo, heyecan getirmeye hazır.

İlişki gezegeni olan Venüs, bağımsız, öncü, fazla iddialı Koç burcunda huzurlu değil. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkilerinizde çılgın bir yolculuk yaşayabilirsiniz. İlişki içerisinde zorluklarla karşılaşırsanız, bu çatışmaların bir birey olarak sizin için ve ilişkinizin evrimi için büyümeye yol açtığını unutmayın, bu sorunların size neyi öğretmek istediğini iyi düşünün ve irdeleyin.

Bu geçiş süresince başkalarına karşı şefkatli ve sabırlı olmayı hatırlamak isteyeceksiniz, özellikle de birinden hemen yanıt alamazsanız, öfkelenmeye ve hemen parlamaya gerek yok…

Koç burcundaki Venüs, kendinizi koruma duygunuzu harekete geçirebilir, hakkınız olanı almanız, gerekirse savaşmanız gerektiğini size hatırlatır bu durumun da ilişkilerde daha net sınırlar koymanızı sağlayacaktır.

Venüs, 28 Mart’ta Chiron ile buluşacak, yani aşk, seks ve ilişkilerle ilgili derinlerde yatan bazı güvensizliklerin yüzeye çıkabileceği anlamına geliyor, geçmişte yaşanan travmaların, çocukluk dönemine dair bazı olumsuz konu başlıklarının tekrardan su yüzüne çıkması söz konusu. 💔 ⁠⁠

⁠⁠❤️ Onları görmezden gelmek bir seçenek olmayacağına göre, onlarla doğrudan yüzleşmeliyiz! Bu konulardaki zayıf noktalarımızı kucaklamaya cesaret edersek, bu Venüs-Chiron buluşması kalplerimizi iyileştirme fırsatı sunar.

Sevgilerimle

ASTROLOG YAZAR

SEZEN TATL