fbpx
 

Astroloji haritası

Astroloji haritası

Merhaba sevgili okuyucularım, astroloji severler astroloji haritasında yani doğum haritasında yükselen burcunuz , güneş burcunuz ,ve ay burcunuz vardır hepsi kendi içinde bir şeyleri anlatmak ister öncelikle en önemli olan tabi ki güneş burcudur şimdi size bunların ne demek olduğunu anlatmak istiyorum.

GÜNEŞ BURCU, YÜKSELEN BURCU VE AY BURCU

GÜNEŞ BURCU

Zodyakta 12 tane burç vardır doğduğunuz gün güneş hangi burç taysa sizin burcunuz doğal olarak o burçtur. Güneş burcu astroloji haritasında kimliğimizi , tanınma şeklimizi ,statümüzü , mevkimizi belirler doğum haritasında güneşin olduğu alanda tanınma vardır mesela ikizler burcuysanız zekanız ve iletişim becerilerinizle tanınmanız yüksek olasılıktır.Doğum haritasında güneşin bulunduğu yer bizim güç aldığımız temel faktörleri gösterir. Meslek seçiminde , partner seçiminde ve babamızla olan ilişkimizi güneş ve aldığı açılar belirler keza sağlık konuları da yine güneşin sorumluluğundadır yani güneş en önemli faktörlerden biridir doğum haritasında güneşin tepede olması popülerliği bir nebze daha artırır dışarıya karşı daha uyumlu oluruz hırslarımız hedeflerimiz yüksek olur , güneş doğum haritasında aşağıdaysa daha içe dönük bir karakter olur kendi iç dünyasında yaşamayı sever.

GÜNEŞİN SEVDİĞİ BURÇLAR

KOÇ, ASLAN, YAY

YÜKSELEN BURCU

Doğduğunuz anda ufukta yükselen burçtur.Yükselen burç güneş burcu kadar çok önemlidir dış görünümünüz , kendinizi dışarıya nasıl ifade ettiğinizdir , yükselen burcu doğum saatinizle hesaplanır aslında astroloji haritasında her ey yükselen burçla başlar hayat ve olaylar karşısında verdiğiniz ilk tepki tamamen yükseleninizle alakalıdır.

AY BURCU

Ay kişinin arzularını , bilinç altında yatan duygularını, iç dünyasını ifade eder , olaylar karşısında verdiğimiz duygusal tepkidir. Astroloji haritasında ay , anneyi , kadını , erkek haritasında  eşi ifade eder ay tamamen duygularımızın bütünüdür astroloji haritasında ayın durumu bulunduğu burç ve aldığı açılar kadınlarla,anneyle olan bağımızın nasıl olduğunu anlatır. Ayın iyi bir konumu kadınlarla ilişkilerinizin güçlü olduğunu iç dünyanızın huzurlu olduğunu ve duygusal anlamda kendinizi rahat ifade ettiğinizi bildirir.

AYIN SEVDİĞİ BURÇLAR

BOĞA ,YENGEÇ ,BALIK

–DOĞUM SAATİNİZİ BİLMİYORSANIZ ÇEŞİTLİ ÇALIŞMALAR SONUCU TESPİT EDİLİR–

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *