fbpx
 

Astroloji: Burçlara 16 – 22 Mart Haftası Önerileri

Astrolog Sezen Tatlı’dan Tüm burçlara haftalık öneriler Günün Rekler Ve Enerjileri Tüyoları, Esmaları ve daha fazlası.

Merhaba sevgili okurlarım yeni bir haftaya başladık önemli bir hafta zamanın lordu satürn kova burcuna geçiş yapıyor bu artık yeni bir dönemin başlangıcı, global dünyada dengeler değişiyor, hayatlarımızda  özgürleşme, radikal değişimler ve bağımsız olma isteği vurgulanacak bu uzun bir sürecin başladığını göstermekte…

Burçlara 16 – 22 Mart Haftalık Öneriler

Pazartesi

Haftaya ayın yay burcundaki enerjisiyle başlıyoruz, kendimizi ifade ederken zorlanabilir duygusal çatışmalar oluşabilir.

Günün Rengi siyah bazen kabule geçmek ve bırakmayı bilmek  en doğrusudur.

Günün Esması EL-VASİ celle celalühü ” diye 137 defa okuyoruz, bu esmaya düzenli  devam eden kimseler  isteğine ve dileğine kavuşur. Üzerinde gam, kasavet ve keder ağırlığı kalkar, rahata kavuşur, huzur ve mutluluğa nail olur.

Salı

Ayın oğlak burcuna geçişi yetersizlik hissi uyandırabilir günün rengi altın sarısı tonlar giyebilir ya da takı aksesuar olarak kullanabilirsiniz bu rengin zenginlikle bir bağlantısı var ve bolluk frekansına uyumlanmış oluyoruz.

Günün Esması Ya Vedud 1000 defa okuyoruz, öz sevgi problemi yaşayanlar ilişkisinde sevginin pekişmesi adına özel bir esma.

Çarşamba

Duvarlar ördüğümüz bugünde renk olarak yeşil tonlarını tercih edebiliriz.

Günün Esması Ya Basir 302 kere ” Ya Basîr celle celâlühû ” zikrine devam edenin anlayış gücü artar, her şeyin hakikatini ve sebebini görmeye başlar.

Perşembe

Güne ayın kova burcundaki seyriyle başladık, toplumsal meselelerin ön planda olduğu bugünde özgürleşme isteği uyanabilir, renk olarak maviyi tercih edebiliriz  stresli bir hayatınız varsa bu renk sizi sakinleştirecektir.

Günün esması; Ya Kuddüs 150 defa okuyoruz, Maddi” ve manevi her türlü temizliğe sahip olmak, vesvese endişe veren durumlar ve hastalıklardan kurtulmak adına okuyabilirsiniz.

Cuma

Haftanın en önemli günü diyebilirim, güneş koç burcuna geçiyor yaklaşık bir ay boyunca enerjimizin yükseldiği cesur hareketler sergileyebileceğimiz aktif bir süreç ve göklerde bugün jüpiterin Mars ile kavuşumu söz konusu, astrolojide kavuşumlar iki şekilde yorumlanır bir iyi bir de kötü sonuçları doğurabilecek potansiyele sahiptir, bu kavuşum bizlere aşırı risk aldırabilir ve tehlikeli oyunlara gelebiliriz, şuursuzca hamleler yaptırabilir, iyicil bakış açısıyla baktığımızda yüksek motivasyon hedefe kitlenme, bağışıklık sistemimizi ilgilendirebilecek yeni bir ilaç aşı bulunabilir.

Günün rengi; pempe tonları dinginliği ve mutluluğu ifade eder. Sinirli aksi birinin öfkesini yenmesinde ve sakinleşmesinde pembenin rolü vardır.

Günün esması; Ya Hamid 60 defa okuyoruz, kazancın artması, Allaha çokça hamd etmek, yardım istemek için okuyabilirsiniz.

Cumartesi

Balzamik fazda olan ay kapanışa doğru giderken bitirilmesi ve son verilmesi gereken durumlarla bir kez daha yüzleşip ve bunlardan arınmamızı tavsiye ederim.

Günün rengi; kahverengi toprak tonları, sağlamlığı ve güveni temsil eder.

Günün esması; Ya Tevvab 409 defa okuyoruz, bilerek ve ya bilmeyerek hata işleyip günaha bulaşabiliriz bazen vicdanımız sızlayabilir bu zamanlarda özellikle bu esmaya başvurmak gerekir tövbelerin kabul olması için okuyabilirsiniz.