fbpx
 

Astroloji: Burçlara 23 – 29 Mart Haftası Önerileri

Burçlara 23 – 29 Mart Haftalık Öneriler

Merhaba sevgili okurlarım dünya olarak geçtiğimiz bu zor günlerde güneşin koç burcuna geçişi baharın gelişini müjdelemekte yaklaşık bir ay boyunca canlılık ve hayatta kalma iç güdüsü ve her türlü zorlanmaya, pürüze, kuşkuya rağmen istek ve iradenin üstün gelebilmesi ruhunu var kılıyor.

23 – 29 Mart Haftası Burçları Neler Bekliyor

24 mart Salı günü 12.28 sularında koç burcunda yeni ay gerçekleşiyor, canlanmanın da sembolü olan koç burcu enerjisi bu dönem temennimiz dünyaya sağlığın özgürce yaşamanın ve barışın gelmesi olsun.

Pazartesi; Güne ayın balık burcundaki seyriyle devam etmekteyiz özellikle rüyaların mesaj niteliğinde olabileceğini söylemeliyim iyi sorgulayın ve baş ucu bir defter edinin rüyalarınızı buraya yazın bir süre sonra aslında aradığınız sorunun cevabını bulmuş olursunuz.

Günün rengi; mor lila tonları asaletin rengidir, lüks hayat, zenginlik ve zarafeti anlatır.

Günün Esması; Ya Rahman 298 defa okuyoruz,
dünyada ve ahirette Allah’ın sevgisini kazanmak ve yardım görmek için.

Salı; Günlerden yeni ay günü enerjimizin yükseldiği, cesaret ile birlikte sabırsızlığında vurgulandığı bir süreçten geçerken yeni oluşumlar ve yenilikler başlatmak için ayın hilal fazına geçmesini bekleyin yani 3 gün kadar beklemekte fayda var.

Günün Rengi; beyaz, krem tonlarını tercih edebilirsiniz, temizliğin, aydınlığın ve uzlaşının rengidir.

Günün Esması; Ya Rafi 351 defa okuyoruz, insanlar içinde ve işinde yükselmek, maddi ve manevi derecelerin artması için özel okunabilir.

Çarşamba; İletişimin ön planda olduğu bir gün konuşmak fikirlerimizi paylaşmak ve yayma isteyebiliriz, merküryen bir gündeyiz.

Günün rengi; Sarı hayatı dolu dolu yaşamak çevreye enerji saçmak, yeni bir ritme girmek adına uyarıcı bir renktir.

Günün Esması; Ya Basir 302 defa okuyoruz acizliğin kalkması, basiretli olmak, göz hastalıkları için okunabilir ayrıca olabilecekler size işaret olarak sunulur, bu esma ile uzun zamanlar çalışmış biri olarak 9 ay düzenli okudum ve hayatımdaki tüm sır karanlık olaylar bir bir dağıldı hayatımda.

Perşembe; Enerjisi zor akan bir günden herkese merhaba, günün ilk bölümü öfkemizi kontrol etmemizde fayda var, aceleci tavırlar hırs ile karışırsa endişe uyandıran sonuçlar kaçınılmazdır, sakinlik sakinlik sakinlik diyorum.

Günün rengi; siyah günlük yaşamınızda sizi zararlardan ve olumsuzluktan korumak için siyah ideal bir renktir.

Günün Esması; Ya Şekur 526 defa okuyoruz şansın açılması, mevcut nimetlerin şükrünü yapmak ve bol rızık elde etmek için okunabilir.

Cuma; Güne ayın boğa burcundaki seyriyle devam ederken, temkinli sağ duyulu ve konfor alanımızı düşünerek ilerliyoruz, hafif tembellik yapmak isteyebileceğimiz bir gün.

Günün rengi lacivert bağlılık, güven ve başarının rengi olarak bilinir.

Günün Esması; Ya Batın 62 defa okuyoruz, nefsi mutmain kılmak ve kalbi geniş olmak, iç rahatlığının artması huzur için niyetlenip okuyabilirsiniz.

Cumartesi ; Gün içinde venüsün ay ile kavuşumu romantik saatlerden geçtiğimizi, mutluluk, sevgi enerjisiyle çevrelendiğimiz güne işaret ediyor.

Günün rengi pembe tonlarını öneririm, rahatlık hissi gönderir   sakinleştirir aşkın ve aşka inananların rengidir, duyarlılığı geliştirir. Bir konuda farkındalık uyandırmak isterseniz pembeyi kullanın.

Günün Esması; Ya Afüvv 156 defa okuyoruz, günahların bağışlanması, rızık bolluğu, kalp huzuru, affedilmek için niyetlenip okuyabilirsiniz.

😊 Haftanın Kitap Önerisi

VAZGEÇEBİLMEK yazar Guy Fınley

 

😊 Haftanın Tatlı Önerisi

Magnolia

Mutlu Haftalar