fbpx
 

Buçlara 30 Mart – 5 Nisan Haftalık Öneriler

Astrolog Sezen Tatlı’dan Tüm burçlara haftalık öneriler Günün Renkler Ve Enerjileri Tüyoları, Esma’ları ve daha fazlası.

Zorlukla beraber kolaylık vardır.

Merhaba sevgili astroloji severler, zor dönemlerden geçiş yaparken tutunduğumuz şey inancımız, duamız ve ümidimizdir zorlukla beraber kolaylık vardır diyor inşirah suresinde.

30 Mart – 5 Nisan Haftası Burçlara Öneriler

Pazartesi; Haftaya ayın ikizler burcundaki seyriyle başlıyoruz, iletişimin ön planda olduğu bir gün günün ilk yarısı duygularımız düşüncelerimize savaş ilan ediyor, akşam saatleri kafa karışıklıklarına açık bir süreç yalan söylemler, bilgi kirliliği saklanan bazı gerçekler söz konusu özellikle yalan haberler ve saklanan bazı gerçekler.

Günün Rengi; yeşil de huzur var diyoruz, doğanın ve huzurun rengidir. Aynı zamanda güven duygusunu tetikliyor.

Günün Esması; Ya Vedud 400 defa okuyoruz, insanların sevgisini kazanmak için sevmek sevilmek adına niyetlenip okuyabilirsiniz.

Salı; Gecesi gündüzü farklı bir gün, akşam saatleri itibariyle duygusal güvenlik önem arz etmekte, ülkemizin salgın günlerinde evlerinizde kalın çağrısı yoğun ses getirebilir bazı noktalarda sokağa çıkma yasakları ilan edilebilir, hareket ve özgürlük alanımızın kısıtlanması söz konusu.

Günün rengi; turuncu dışa dönük olmayı, neşeyi temsil eder ayrıca iletişimin rengidir.

Günün esması; Ya Vasi 137 defa okuyoruz, sağlık ve rızık genişliği için niyetlenip okuyunuz.

Çarşamba; Bazen susmak zorunda kalırsın, sözcüklerin boğazına düğümlenir oysaki gerçekler bariz ortadır, sus yüreğim sus…

Eril dişil enerjinin çatışması söz konusu, eşler çiftler sevgililer dikkat, sözüm size…

Günün rengi; mavi rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Sonsuzluğu ve özgürlüğü anlatır, gökyüzünün rengidir.

Günün duası; 41 defa İnşirah suresi okuyoruz darlık, sıkıntıdan selamete çıkmak ve bol rızk için niyetlenip okuyabilirsiniz.

Perşembe; Günün ikinci yarısı duygusal krizler ve kargaşa ve ıstırap çekmeye meyilli kalpler iş başında dikkat, kendimizi baskı altında tutabiliriz, şiddetin her türlüsü kötüdür, duygusal şiddet bunlardan biri.

Günün rengi; pembe aşka inananların rengidir, soft ve rahatlatıcı enerjisi vardır.

Günün esması; Ya Müntekim 630 defa okuyoruz, hiçbir düşmanı zarar veremez. Zarar vermek için uğraşanların kendileri zarara uğrarlar, güçlü bir korunma esmasıdır.

Cuma; Güne ayın aslan burcundaki enerjisiyle devam ediyoruz, samimiyet coşku ve daha sıcak enerjilerle çevrelendiğimiz bir gün…

Günün rengi; gri tonlarını keşfedin, bazen nötr olmak gerekiyor bugün de o günlerden biri, denge unsuru ve uzlaştırıcı özelliğine sahip aynı zamanda konsantre olmanızı sağlar.

Günün esması; Ya Rauf merhamet edici, pek şefkatli olan, acıması bol olan ve rahmet ve şefkatini esirgemeyen demektir, zikir adedi 286.

Cumartesi; Kalp çarpıntıları, ritim bozukluklarına dikkat her zamankinden daha çok atan bir kalbimiz var bugün…

Günün rengi; beyaz açıklık ve dürüstlük ile huzur iyileşme ve sakinlik hissi getirir.

Günün esması; Ya Fettah 489 defa okuyoruz, hayırlı kapıları açıp yardım eden, zafer ve fetih lütfeden demektir, maddi manevi bütün kapıları açan.

Haftanın kitap önerisi;

İskender Pala KALP

Haftanın tatlı önerisi; Tiramisu.