fbpx
 

Astroloji nedir

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/02/as.jpg

Astroloji nedir

Astroloji hakkında, Astroloji nedir ?

Astroloji, yıldızların ve gezegenlerin her bireyin üzerindeki etkisinin araştırılmasıdır, çünkü onların kişiliğini gelecekleriyle birlikte şekillendirmede önemli bir rol oynadığı söylenir.. Mısır ve Babil’den Antik Yunan’a, günümüze kadar, Astroloji, genel olarak insanlığın ve bireyler olarak insanların Evrensel Kozmos’a nasıl uyduğunun daha iyi anlaşılması için kullanılmıştır.
Astroloji, eski ruhsal öğretmenlerin yaşamın gerçeklerine ilişkin anlayışını ve deneyimini yansıtmaktadır.
Güneş, ay, yıldızlar ve gezegenlerin yeryüzündeki olaylara olan etkilerinin beş bin yıllık bir çalışmasıdır ve burçlar,burçlar burcumuzdaki yıldızları inceleyerek hayatlarımıza dair tahminler ya da öngörüdür.
Astroloji, her gün yaratmak için doğuştan gelen gücü keşfetmeye ve kadim bilgeliği pratik yaşamla birleştirerek kaderini tasarlamaya yardımcı olur.

Astroloji kendi başına bir bilimdir ve aydınlatıcı bir bilgi gövdesi içerir. Bana birçok şey öğretti ve büyük ölçüde ona borçlandım. Astroloji, insanlık için hayat veren bir iksir gibidir.
 Albert Einstein

Astroloji, Yaşamlarımızın haritasına bakmamıza ve yolumuzun bizi nasıl ve nereye götüreceğine dair fikir edinmemize yardımcı olabilir. Daha sonra bu bilgi ile nasıl çalışmak istediğimizi seçebiliriz.
Astroloji bir pusula bir navigasyon aracı olarak bakabiliriz, hayat yolumuzda gitmek istediğimiz yere nasıl ulaşacağımızla ilgili bize yol gösterebilir. Bu yolda karşımıza çıkacak olumlu olumsuz şeyleri bize öngörebilir. Bu öngörülerle hayatımızı daha rahat bir şekilde tayin edebiliriz. Örneğin hayat yolumuzdaki engelleri bilirsek onları nasıl aşacağımız hakkında bir fikir edinebiliriz. Hayat yolumuzda karşımıza çıkacak engelleri aşmamızda, karşımıza çıkacak harikulade fırsatları önceden görüp onları yakalamamıza yardımcı olabilecek bir araç olarak kullanabiliriz.
Astroloji, yaşamda nereye giddiğimizi anlamamıza yardımcı olabilir, neden hayatımızda sorunlar yaşanır ve kendimizi nasıl daha iyi geliştirebileceğimizi öğretir. Bu bizim başkalarıyla olan ilişkilerimizin ve hayatımızın daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur.
Harita bize sadece yolu gösterebilir;
Yolda nasıl gideceğimiz tamamen bizim özgür irademize kalmış bir durumdur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *