fbpx
 

Buçlara 6 – 12 Nisan Haftalık Öneriler

Astrolog Sezen Tatlı’dan Tüm burçlara haftalık öneriler Günün Renk Ve Enerjileri Tüyoları, Esma’ları ve daha fazlası.

Merhaba sevgili dostlar yepyeni bir haftaya başladık gök kubbe dolu dolu etkileşimler altında, şu sıra en çok iyileşmeye güzel şeyler duymaya ihtiyacımız var gelin yaşadığımız bu olaylarda pozitif mesaj almaya bakalım…

Yaşadığımız bu olaylar sana neyi hissettirdi? diye sormak istiyorum.

Buçlara 6 – 12 Nisan Haftalık Öneriler

Pazartesi

Haftaya ayın başak burcundaki yolculuğuyla devam ediyoruz, sağlamcı ve sabırla her işinden altından kalkabilecek bir gündeyiz.

Günün rengi; mor lila tonları, sezgisel gücünüzü vizyonunuzla bağdaştırmayı hedefler, yolunuzdaki sis perdelerinin ardını görmenize yardımcı olur. Karizmatik ve gizemli bir his uyandırır ilk bakışta.

Günün Esması; El-Bârî  Her şeyi bir asıldan var eden, mahlukatı, hiçten, örneksiz yaratan, yarattığı tüm aza ve cihazlarını birbirine uyumlu yapan demektir.

El-Bârî Esmasının zikir sayısı 213 adettir. Niyet edip temiz bir kalp ile zikir adedince okunduğunda başaramadığı işleri başarır, mevcut işlerinde daha başarılı olur. Ağır, zor işleri kolaylaşır.

Salı

Güne ayın terazi burcundaki yolculuğuyla başlıyoruz adım adım dolunay fazına doğru giderken, hasat zamanı diyor gökyüzü, ilişkilere dikkat.

Günün Rengi; Klasik mavi tonlarını tercih edin, ilham verici ve sakinleştirici bir renk olmasıyla birlikte istikrarlı bir duruş, köklerine bağlı ve sarsılmaz bir izlenim vermektedir.

Günün Esması; Ya Halık 731 zikir adedi.

Anlamı; Her şeyi yoktan var eden, yaratan. Her şeyin varlığını ve yaşadığı sürece geçireceği halleri, olayları önceden tesbit edip ona göre ortaya çıkaran, meydana getiren demektir.

Düzenli okuyan kişilerin kalpleri çabuk nurlanır ve basiretleri açılır, hikmet sahibi olurlar.

İyileşmesi zor bazı hastalıklar için de okunabilir.

Çarşamba

Dikkat bu bir dolunay anonsudur, kafalar karışık gökler sisli puslu gözlere adeta sis perdesi inmiş durumda belki de artık kabul etmeliyiz ve akışta kalmalıyız…

Dolunayın mesajı bırakmak, özgürleşmek, teslimiyet bilinci geliştirmek.

Günün rengi; Siyah hedef odaklı, güven çemberinizin oluşmasını sağlar.

Günün Esması; El-Melik Esmasının zikir adedi 90’dır.

El-Melik Esması Anlamı

Bütün kâinatın tek sahibi, hakiki ve mutlak hükümdarı, görünen ve görünmeyen tüm âlemlerin sahibi, bütün mevcudatın gerçek sahibi ve hükümdarı olan anlamındadır.

Haklı davasını kazanmak isteyen kimse her gün okuyabilir.

Ruh ve sinir rahatsızlıkları çekenler, her gün okuyabilir.

Perşembe

Akrep burcundaki ayın enerjisiyle sezgisel tutkulu ve duygu yoğunluğunun arttığı günlere giriş yapıyoruz, rüyalar derinden ve mesajcı olabilir dikkat.

Günün Rengi; Turuncu iletişimi temsil eden bu renk, hızlı algılamayı sağlar, neşeli ve çarpıcı bir görünüm verir.

Günün Esması; Ya Musavvir esmasını niyet edip 336 defa okuyan kişi dilediğini, niyet ettiği konuyu rüyasında görür.

O, yaratan, yoktan var eden, şekil veren Allah’tır. Güzel isimler O’nundur. Göklerdeki ve yerdeki her şey O’nu tesbih eder. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

Cuma

Bugün her zamankinden daha dikkatli olun bulaşıcı hastalıklar konusunda özellikle, tutku hırs intikam karışık duygularla manipülasyona açık bir gündeyiz.

Günün rengi; romantik pembe saf duyguları temsil eden bu renk, sağlıklı görüntü ve imaj verir bu renk aşka inananların rengidir.

Günün Esması; Ya Alim zikir adedi 150.

Anlamı; Her şeyi çok iyi bilen, bilgi sahibi olan, büyük-küçük, gizli-açık her şeyi en küçük ayrıntısına kadar bilen, tüm ilimlerin sahibi gerçek ve mutlak bilgi sahibi.

Dünyevi ve uhrevi ilim kapıları açılır, mesleğinde her zaman başarılı olur.

Zikrine devam eden kimsenin dua ve dileklerinde hak olanı, istediğini elde eder, her türlü arzu ve isteğine kavuşur.

Haftanın Kitap Önerisi; IKIGAI.