fbpx
 

Dolunay ritüeli

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/02/dolunay.jpg

Dolunay ritüeli

Merhaba sevgili dostlar dolunaylar kapanışı simgeler fark ederiz ya da etmeyiz bir olayı hayatımızda bitirmek istersek genelde bilinçli yada bilinçsiz dolunay zamanı bitiririz bir takım olayları bu bir arkadaşlığa son vermek , bir ortaklığı bitirmek yada kötü bir alışkanlığı bırakmak gibi bir spora başlamak içinde en uygun dönem dolunay dönemidir.Hayatla inatlaştığın ne varsa yaradan , sistem , evren onu bırak artık diyor olaylarla kişilerle kafa tutmak kişiyi yorar ve hayat insanlarla olaylarla inatlaşamayacağımız kadar kısa bu yüzden akışına bırakmak geleni kabullenmek en güzelidir.

DOLUNAY RİTÜELİ

Dolunay gecesi hayatınızda yaşamış olduğunuz size acı veren olayları , düşündüğünüzde canınızı yakan korkularınızı ve bilhassa istemediğiniz ne durum olay varsa beyaz bir kağıda yazın sonra bu yazdığınız kağıdı bir tencere içinde yakın yakarken şu cümleyi söyleyin “ yaşamım boyunca ilerlememe engel olan ailemden gelen ve kendi yarattığım tüm blokajları korku ve borçları bedduaları büyük konuşulmuş sözleri arkamda yaradan’ın sevgi ışığıyla bırakıyorum ve herkese hakkımı helal ediyorum “ deyip küllerini musluk suyuna bırakın o an hayal ettiğiniz tüm güzel dilekleri duaları düşünün böylelikle büyük bir yükten sırtınızı acıtan sizi kamburlaştıran olayları kapatmış olacaksınız. Sevgi ışığınız olsun…

DOLUNAY RÜTÜELİ

Öncelikle dolunaylarda duygular kabarır negatif enerjiyle bürünür düşünceler.. Yaşadıklarımız acılarımız hüzünlerimiz aklımıza gelir keşke olmasaydı yapmasaydım dediklerimiz ile baş başa kalırız şimdi hepsini bir kenara atma vakti gelmedi mi ? kurtulmak istiyorsanız bu dediklerimi yapmanızı tavsiye ederim siz değerli okuyucularıma takipçilerime. Öncelikle sakin bir ortama geçin sevdiğiniz iki yada üç mum yakın bir beyaz kâğıt alın ve şu ana kadar yaşamış olduğunuz sizi üzen geren ne varsa yazın o kâğıda içinizden ne geliyorsa yazın kötüydü diye tabir ettiğiniz , sonra o kağıdı alın bir kabın içinde yakın tencere yada tavada kağıdı tutuşturup yakın sonra küllerini musluk suyuna bırakın gitsin suya bıraktığınız an “ yaşadıklarımı kabul ediyorum ve sevgiyle arkamda bırakıyorum herkese hakkım helal olsun” deyin. Yaşadıklarınızı serbest bırakın gitsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *