fbpx
 

EŞ EVLİLİK GÖSTERGELERİ

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/02/Eş.jpg

ASTROLOJİ HARİTASINDA EŞ EVLİLİK GÖSTERGELERİ

Merhaba sevgili sezence takipçileri ve okuyucuları bir doğum haritasında eşinizi , hayatınıza çektiğiniz kişiyi ifade eden bir takım göstergeler vardır bu göstergelerin konumu aldığı açı ile nasıl bir partnerle beraber olduğunuz , partnerinizin mesleği , hayat yolculuğunda size katacakları  ve daha  birçok bilgiye ulaşabiliriz.Venüs gezegeni ilişkiniz evliliğiniz hakkında bilgi verir iyi bir evlilik mi kötü bir evlilik mi bunu bize venüs , 7.ev 7. evinizi kesen burç ve buraya yerleşen gezegenler güneş ve ay  nasıl biriyle beraber olduğunuz ne tür deneyimler yaşadığınız gibi birçok soruya cevap verir haritanız , hatta bekarsanız nasıl biriyle beraber olacağınız yakın çevreden mi uzak çevreden mi gibi bilgiler dahi verir birde partnerinizin maddi durumu , evine ailesine bağlı olup olmadığını da öğrenebiliriz.

Kişi genç yaşta mı yoksa ileri ki yaşlarında mı evlenecek ? Eşi yaşça büyük mü yoksa kendinden yaşça küçük mü gibi bir çok bilgiye ulaşabiliriz. Harita sahibi evlenecek mi bir defa mı evlenecek yoksa birkaç kez mi evlenecek evliliğin ömrü ne kadar sürer bunların hepsi doğum haritanız da gizli.

Kadın haritasında erkeği güneş ve mars anlatır nasıl biriyle beraber olduğunuz bu gezegenler , aldığı açılar , bulunduğu ev ifade eder zarar örüyorsa gezegenler erkek kadına acı deneyimler yaşatabilir, güzel açılar alıyorsa iyi bir beraberlik evlilik sunabilir bu sizin haritanıza bağlı aldatılıp , aldatılmadığınız da bu duruma dahil.

Erkek haritasında ise ay ve venüs anlatır nasıl bir kadınla beraber olduğunu güzel açılar alan bir ay eşinden yana şanslı olduğunu anlatır , zira kötü açılar alıyorsa sorunlu bir kadınla beraberlik yaşadığını ifade eder.

Cinsel hayatı ifade eden göstergelerde vardır elbet ; kişi çapkın mı , cinsel hayatına  düşkün mü ne tarz beraberliklerden hoşlanıyor birden fazla kişiyle mi beraber bunun gibi birçok soruya cevap bulabiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *