fbpx
 

Psişik Savunma

https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2020/02/s.jpg

Psişik öz savunma

Psişik Savunma Nedir ?

Kendinizi , sevdiklerinizi psişik negatif saldırılardan, olumsuz niyetlerden, dış etkilerden dolayı enerjinizi tüketmekten kendinizi korumanın bir yoludur. Her gün farklı insanlarla karşılaşıyoruz enerjisel olarak onlarla etkileşime geçiyoruz. Özellikle kalabalık yerlerde, bu saldırılara karşı savunmasız kalıyoruz. Diğer insanlardan alabileceğiniz enerji, pozitif ya da negatif. Size diğer kişiden bilinçli veya bilinçsiz olarak aktarılan enerji saldırıları. Bir çok insan bu enerji saldırılarını bilinçsiz olarak hayatı boyunca yapar. Bazı insanlarda bilinçli olarak sizi etkilemek sağlığınızı, mutluluğunuzu, başarılarınızı, zarara uğratmak için bu psişik saldırıları gerçekleştirirler.

Peki nedir bu, Psişik saldırı ?

Psişik saldırı, birisinin size, hayatınıza veya ailenize zarar vermek için bilinçli veya bilinçsiz bir niyetle gönderdiği negatif enerjidir. Zarar, duygusal, fiziksel, ruhsal veya zihinsel durumunuza doğru başlatılabilir. Bu negatif enerjiler, esas olarak size yönelik kıskançlığa dayanan düşünce biçiminde yansıtılabilir. Kıskançlıktan başka nedenlerle de olabilir. Ve bu saldırıların çoğu etrafınızdaki tanıdık insanlardan bilinçli yada biliçnsiz gelir.

Düşünce Biçimleri varlığımızı etkiliyor

Düşünceler ve duygular doğal bir güce sahiptir, özellikle psişik yetenekleri farkında olsun ya da olmasın gelişmiş insanların, psikolojik ve ruhsal düzeyde, olumsuz düşüncelerini duygu enerjileriyle bizlere iletiyorlar. Enerji alanınızda güçlü değilseniz bu negatif enerjiler enerjinizi emerek sizi tüketir kendinizi kötü hissetmenizi sağlar.  Neşeli olduğunuz bir anda aniden modunuzun düştüğünü, keyfinizin kaçtığı, olumsuz düşünmeye başladığınız zamanlarınız oldu mu?  Bu etki bazen zayıf bazen de yoğun olarak hissedilir. Negatif enerjiler karşısında savunmasız olduğunuzda fiziksel, duygusal, ruhsal olarak ciddi şekilde etkileneceksinizdir. İnsanların yaşamlarında meydana gelen şanssızlıkların ve olumsuzlukların bir çoğu aslında iç düşüncelerini disipline ve kontrol edemeyen insanlardan aktarılan enerji saldırılarından kaynaklanmaktadır.

Ne yazık ki birbirine zarar verme arzusu duyan insanlar var ve mutlu değiller, etrafındaki herkesinde mutsuz olmasını diliyorlar. Başkalarına gönderilebilecek bir başka önemli karanlık negatif enerji türü; olumsuz düşünme, öfke, başkalarına zarar vermeyi dileme, kıskançlık, düşmanlık, intikam arama, hakaret veya öfke, öfke ve korkuya dayanan diğer düşünce biçimleridir.Bu olumsuz negatif enerji bir ruh, bir varlık, bir düşünce veya karanlık bir negatif enerji olarak adlandırılabilir. Bu enerjilerin her biri onları alan kişi içinde zararlı etkiler yaratabilir.

Dünya ve üzerinde yaşayan hepimiz, tüm canlılar, doğaüstü akıllı ve güzel enerjilerle çevriliyiz. Güneş, Ay, Yıldızlar ve diğer gezegenlerin enerjilerinden etkileniriz.

Psişik enerji saldırılarına karşı savunmasız değiliz.

Daha başarılı, daha mutlu bir yaşam için psişik savunma tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Kendinizi psişik saldırılardan korumak için yapabileceğiniz küçük bir listesi

1– Psişik saldırılardan korunuyormuş hissetmeniz önemlidir

İnançlı bir insansanız yüce yaratıcı Rahman ve rahim olan ALLAH tarafından yada neye inanıyorsanız ne ile adlandırırsanız adlandırın o güç tarafından koruyucu ışıktan bir çember içinde olduğunuzu düşünün. Her zaman sizi koruyan ilahi bir gücün koruyucu çemberi içinde olduğunuzdan, kişisel bir güce sahipsiniz size zarar veremezler.

2- Dua seansları

Dua etmek ve zikretmek korumayı çağırmanın muhteşem bir yoludur.negatif enerji saldırılarına karşı size ve sevdiklerinize yardım etmesini isteyin. Günlük 10 dakika dua seanslarıyla enerjinizin yükseldiğine ve ruhunuzun nasıl huzuru bulduğuna şaşıracaksınız. İnançlı olun yada olmayın, istemek yeterli olacak, size yardım edecektir.

4- Ada çayı yakma

Ada Çayı Yakma

Ada çayı ile kendinizi evinizi, ofisinizi istenmeyen negatif enerjilerden kurtarmak için en çok başvurduğumuz yöntemlerden biridir. Kuru ada çayını bir tava içinde yakıyoruz tütsüleyip tüm odalarda gezdiriyoruz ve çeşitli olum lamalar yapıp negatif enerjiden psişik ataklardan ve negatif kişilerden arındırmış oluyoruz.Haftada bir yapmanızı öneririm.

5- Enerji Topraklama

Bir parka gidin çıplak ayakla çimlere basın, doğal savunmanızın güçlendiğini hissedin. Ağaçlara dokunun yürüyüş yapın, sisteminizdeki akışı, zindeliğinizi arttırın.

6- Kristal Taşlar

Duayı kullanıyor olsanız da, yardımsever frekansları ayarlamak,  psişik zararlardan korumanıza yardımcı olacaktır.

Kristaller,kendinizi ruhsal saldırılardan korumanın inanılmaz derecede basit bir yoludur. Ametist, pembe kuvars, kaplan gözü gibi bazı kristaller, negatif enerjiyi itmede iyidir.

Bu kristalleri, cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz. Kristallerin itici niteliklerini yükseltmek için mücevher olarak da kullanabilirsiniz.

7- Kristal Tuz

Evinizde, odanızda bir kap dolusu tuz ile tüm negatif enerjiyi yok edebilirsiniz Tuz, olumsuz etkileri ortaya çıkarır ve aynı zamanda onları uzaklaştırır.

8- Olumlu düşünme

Psişik saldırı yapanlara benzer düşünceler taşımayın. Olumsuzlukları ve olumsuz düşünceleri enerji alanınızdan uzak tutun. Açıklık ve iç huzuru sağlamak için akışta kalma ve dengede kalma ve kendinizle uyum içinde kalma becerisi geliştirin. Pozitif enerji yayın.

8- Koruyucu tılsımlar taşıyın

İster inançlı olun ister olmayın işe yarayacaktır, bu tılsımlar büyük güç ve enerjiye sahiptir.

Evet şimdi psişik vanpirlerin psişik saldırılarını boşa çıkartalım…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *