fbpx
 
https://sezenceastroloji.com/wp-content/uploads/2018/04/pink_girl_background-1280x800.jpg

Ruhun Bahar Temizliği – Ruhsal Detoks

Sağlıklı bir diyetin, düzenli egzersizlerin ve ara sıra yapılan detoksun sağlığımız için faydalı olduğunu biliyoruz..

Tıpkı bedenimiz gibi, ruhunda arada sırada  temizlenmeye arınmaya ihtiyacı vardır. Bedenimizi aldığımız sağlıksız besinlerle, aşırı yeme, şeker ve tuz bakımından fazla miktarda yiyecek ve içeceklerle, nasıl ağırlaştırıyor sak. Hayatlarımızın gereksiz meşguliyetleri ruhlarımızı negatif enerjilerle doldurup ağırlaştırıyor. Zihin enerjimizi tüketiyor. Hayatımızı stresli ve ya endişeli hissettiren düşüncelere dönüştürüyoruz.

Araştırmalar, yaşamınızdaki pozitiflere odaklandığınız da ve yaşamınızdaki iyiliği takdir ettiğinizde, birçok sağlık faydası alacağınızı göstermiştir . Toksik duyguları ortadan kaldırdığınızda ve yaşamınıza daha fazla pozitiflik getirdiğinizde, sindirim, bağışıklık, uyku, görünüm ve ruh halinize ve çok daha fazlasına faydalı etkiler görebilirsiniz.

Hayatınız istediğiniz şekilde gitmiyorsa, büyük olasılıkla enerji kaynaklarınızın nereye gittiğine dikkat etmiyor olmanız muhtemeldir

Ruhsal detoksla olumsuz düşünceleri tetikleyen düşünceleri sınırlandırmak ister misin?

Bütün olumsuz düşünceleri olumlularla değiştirmeye ne dersin??

Beyninizi pozitif yönüne göre yeniden programlayabilir ve süreçte hem daha mutlu hem de daha üretken olabilirsiniz

Sevgi, aşk, neşe, eğlence, heyecan, mutluluk, huzur, taktir, memnuniyet, kabul görme, ve olumluluğa izin veren tüm düşünceler hayatında kalıcı olsun ister misin ?

Derin dönüşüm için hazırsın. Hayatını iyileştir, vücudunu iyileştir

 

Daha Olumlu Bir Yaşam İçin Ruhsal Detoks

  1. Güne şükürle başlayın

Yüce Rahmanın size verdiği o harikulade şeyler için teşekkür edin. Örneğin, Hayatının sana bir hediye olduğu gibi. Teşekkür etkili bir bicimde ruh halini iyileştirir ve kaygıyı ve depresyonu azaltır. Sahip olduğunuz en küçük şeyler için bile ne kadar şanslı olduğunuzu düşünün ve size mutlu eden şeylerin bir listesi yapın. Aklınız, bedeniniz, aşkınız, aile üyeleriniz, arkadaşlarınız, iş ortaklarınız, ruh eşiniz taktir edilmeniz, sahip olduğunuz şeylerin bolluğuna odaklanın ve teşekkür edin..

2: Dua seansları oluşturun

Dua etmek ve zikretmek korumayı çağırmanın muhteşem bir yoludur. Günlük 10 dakika dua seanslarıyla enerjinizin yükseldiğine ve ruhunuzun nasıl huzuru bulduğuna şaşıracaksınız. İstemek yeterli olacak, size yardım edecektir.

3: Olumlama çalışmaları oluşturun

Olumlamalar zihnin rahatlamasına yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizin kontrolünü alarak hayatınızı kontrol altına alabilirsiniz. Niyetlerinize odaklanmaya devam ettiğinizde, bu şeyleri hayatınıza çekersiniz. Ben Mutluyum, Ben neşeliyim, Ben üretkenim, Bedenimi seviyorum, Kalbim huzur içinde ve  aklım odaklanmış.

4: Meşguliyetlerinizi azaltmaya çalışın

Yapılacaklar listesinde çok şeyiniz olabilir. Hepsine yetişmeye çalışırken stres altında kalabilirsiniz. Bugün, enerjinizi en önemli işlere devretmenin ve gerisini bırakmanın yollarını arayın. Önemsiz olan şeyleri bırakıp, yaptığınız şeylere yoğunlaştığınızda enerji seviyenizin arttığını fark edeceksiniz. Denge aklınıza, ruhunuza, bedeninize geri gelecektir.

5: Fiziksel aktiviteye katılın

Antrenman yaparken ve düzenli olarak aktif kaldığınızda, daha az stresli, daha az endişeli ve genellikle daha mutlu hissetmeniz yalnızca bir tesadüf değildir. . Fiziksel aktivite sizi daha mutlu ve rahat hissetmenizi sağlayacak çeşitli beyin kimyasallarını uyarır . Beyninin dopamin üretimini arttırmanın en iyi yolu? Egzersiz. Yürü, Koş, kaldır, zıpla, oyna – ve mutlu ol.

6: İstediğiniz bir hobi geliştirin

Bir hobi size yapmanız gereken işlerden zaman ayırmanıza ve yapmak istediğiniz şeyler için de zaman kazandırır, bu da stresinizi azaltabilir. Fiziksel bir ruh hali ve zihinsel enerjiyi artırmak için endorfin salınacak egzersiz içerir. Ayrıca yeni beceriler bulmanıza ve gizli yetenekleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *